Přejít na obsah

Vodafone TV login


homberg

Doporučené příspěvky

Na přístup musí mít člověk účet pro Vodafone TV přímo u Vodafone. Zkráceně - Vodafone Tv není vůbec v UPC systémech, ale kompletně ve VF systémech. Dokud VF se službou nevyjde ven, tak se nepřihlásíte. A nepůjde mít obojí najednou pod jednou smlouvou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

....no uvidíme s čím Vodafone přijde....mě docela překvapilo že 13.2. Vodafone(UPC?) ještě vydalo aktualizaci aplikace Horizon Go pro zařízení android...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník penkie

Z facebooku UPC:Obecně do budoucna počítáme s přechodem zákazníků televize Horizon na novou platformu Vodafone TV, jakmile to bude aktuální, budeme zákazníky informovat. V tuto chvíli odhadujeme, že by mohlo jít o tento nebo příští rok. Ivan - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, carlos74 napsal:

....no uvidíme s čím Vodafone přijde....mě docela překvapilo že 13.2. Vodafone(UPC?) ještě vydalo aktualizaci aplikace Horizon Go pro zařízení android...

Tak Vodafone rozhodně žádnou aktualizaci Horizon Go nevydalo (ani nevydá). Aktualizaci vydává UPC, jehož zákazníky my v Česku už nejsme, a danou aplikaci můžeme využívat pouze dočasně. A samozřejmě UPC bude aktualizace vydávat i nadále.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník djradek81@gmail.com
V 20. 2. 2020 v 4:49 PM, Tommy Kindernay napsal:

Na mě to zatím působí tak, že Vodafone TV bude ze začátku jen OTT a pro kabel ještě nějakou dobu zůstane Horizon... a sjednotí se to až časem... ale to jen tak tipuju z těch jednotlivých informací.

Taky jsem toho názoru protože podle videích Vodafonu v zahraničí má jen iptv box tedy bude fungovat jako t mobile nebo O2  a Horizon tv zanikne 

 

Proto nemáme v ČR Horizon tv aplikaci na Smart tv jako to mají v Polsku a na Slovensku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...