Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

Dneska me od UPC prisel dopis, kde UPC informuje o chystane zmene uctovani za STB,

v obalce byl pouze letak temer stejny jako je zde: http://newsletter.upc.cz/zmena-vyuctovani-kveten-12/

pouze jsou tam pozmenena data:

 

Od 23. 7. nebudou digitální boxy již součástí služby, ale budou účtovány zvlášť, to v případě pronájmu, anebo vůbec, pokud si box zakoupíte. Tato změna se týká i standardních digitálních boxů, kde bude taktéž možné si přijímač zakoupit nebo pronajímat.

Pokud by Vám tato změna účtování služeb nevyhovovala, můžete smlouvu ukončit bez jakékoli sankce nejpozději 6. 7. 2012.

Přijdete tak ale o spoustu programů vysílaných pouze v kabelových sítích, a to jak v klasickém, tak ve vysokém rozlišení HD.

 

Ted tedy nevim jestli se zmena uctovani posunula o 3 tydny dopredu, nebo to jen souvisi s tim, kdo jaky ma uctovaci termin (ja platim pres SIPO).

 

Co me ale dost vadi je zpusob jakym tuto zmenu oznamuji, namisto aby poslali dopis, ve kterem bude jasne a podrobne napsano o k jake zmene dojde, tak jen poslou reklamni letak ve kterem je jen tak mimochodem zmineno, ze k nejake zmene dojde. :thumbdown:

To stejne se konalo i pred mesicem, kdy doslo ke zmenach u internetu. :roll:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak hlavně že mám smlouvu na 150kč napořád,a teď budu platit dvě stovky..ty smlouvy fakt nemaj smysl,když si s tím poskytovatel šachuje jak chce,a neváží si stávajících klientů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Janahb

My máme přes bytové družstvo celý panelák Starter za 91,- kč/měs každý byt. Přešla jsem na Kombi komfort, což je podstatně dražší služba, platím 649,- Kč/měs. Naivně jsem si myslela, že těch 91,- Kč za Starter platit už nebudu, ale družstvo mi to z nájmu nechce zrušit a UPC mi to z té nové částky nechce odečíst. Takže teď platím Starter i Kombi komfort :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To je ovšem problém hlavně družstva, že si neumí s UPC vyjednat smlouvu, ve které by se zájemci o vyšší nabídku vyjmuli z hromadné smlouvy, která je tam nepochybně uzavřená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Janahb

Nevím, co má družstvo, ale já mám na Starter podepsanou smlouvu. Na nové smlouvě, kterou jsem uzavírala na Kombi Komfort, je dole naspsáno, že smlouva mění a doplňuje veškerá práva a povinnosti založená dříve uzavřenou smlouvou mezi účastníkem a poskytovatelem ke stejnému místu instalace. Z toho jsem si odvodila, že Starter se ruší a pokračuje Kombi komfort. Že teď platím obě služby, mi přijde nelogické a nefér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Zrušil bych platbu Bytovému družstvu, resp. pokud existuje nějaká smlouva mezi družstvem a tebou o dodávce televizního signálu, tak ji vypověz.

A pokud máš skutečně přímo ty uzavřené 2 smlouvy s UPC, tak tu se Starterem navrhni UPC ke zrušení s odůvodněním, že máš Kombi Komfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne dnes dorazila faktura a zistila som, ze sa navysuje platba za prenajom set top boxu, co mi vobec do mailu, schranky ani sms nedorazilo - zvysila sa mi i celkova cena za TV, takze tvrdenie, ze sa nic nezmeni je asi mimo ... Po telefonate s UPC mi povedali, ze to mozem riesit klasickou vypovedou (mesacna od dalsieho mesiaca). Neviete, ci je mozne ohradit sa na to, ze som o zmene nebola informovana a pozadovat zrusenie celej digit. TV bez nejakych vypovednych lehot?

Dakujem za reakciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...