Přejít na obsah

Nahrávání přes USB


marek-81

Doporučené příspěvky

Já si myslím, že to bude nějak tak jak píše Adolf. Protože u ČT 1 HD se nikdy nic nesekalo a třeba u HBO HD se seká každá nahrávka. Taky si myslím, že to bude tím, že to jakoby 2x kóduje a pak to nestíhá. To už ale asi neovlivním. Nedá se nic dělat. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fleška která má rychlost zápisu 10 MB rozhodně není rychlá jak uvádíš, rychlé flešky zapisují 20-25 MB (USB 2.0) a ani to podle mých osobních zkušeností nemusí stačit,  nejlepší volba je externí harddisk, tam to chodí spolehlivě, ale je potřeba vybrat ten správný aby ho televize utáhla, protože dnešní USB 3.0 disky jsou na odběr proudu trochu náročnější. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pro nahrávání je potřeba minimálně dvakrát vyšší rychlost zápisu. Je to divné, protože bitrate videa je pod 10Mbps, zatímco rychlost zápisu je 10MB/s, což je 8x víc, ale fakt je s tím nějaký problém, takovéhle flashky třeba TV Samsung rovnou odmítá. Zkoušel jsem to před lety, koupil jsem takovou, co měla zápis 25MB/s (což byl tehdy hi-end) a na tu už to nahrávalo, ale harddisk je prostě harddisk. Ale pravda je, že je potřeba to zkusit, některé opravdu nestíhá TV/STB napájet.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, marek-81 napsal:

Já si myslím, že to bude nějak tak jak píše Adolf. Protože u ČT 1 HD se nikdy nic nesekalo a třeba u HBO HD se seká každá nahrávka. Taky si myslím, že to bude tím, že to jakoby 2x kóduje a pak to nestíhá. To už ale asi neovlivním. Nedá se nic dělat. 

Zrovna HBO HD má nejvyšší datový tok ze všech kanálů v síti UPC. Někde okolo 12Mbps to bylo myslím.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...