Přejít na obsah

Nahrávání přes USB


marek-81

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám kabelovku UPC přes modul. Televize funguje výborně, včetně HD. Jediný problém mám s nahráváním na USB. Napřed jsem si myslel, jestli to není přímo tím USB (pomalé zápisy), tak jsem si koupil rychlejší s pamětí 32 GB a stále stejný problém. Všechny nahrávky se sekají a to docela hodně. Čím to muže být? Napadlo mě jestli to není účel z důvodu autorských práv... Děkuji za vysvětlení. Marek

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou je HDD lepší jak všechny flash paměti, za zkoušku to rozhodně stojí. Spíše než se jste měl napsat dotaz na stránky zařízení, kterým nahráváte, třeba by Vám tam sdělili uživatelé či podpora více info. Je možné, že televize nezvládá dekódovat signál a nahrávat zároveň, pak by ani HDD nepomohl.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za informace. Je to ale divné, protože dvb-t nahrávalo všechno v pořádku (i když pouze SD) a nyní u dvbc jsou problémy. Kdyby televize nestíhala, tak by se problém projevil přece u v dvb-t, nebo ne? Usb flash má rychlost čtení 25mbs a zápisu 10mbps takže tam by taky problém neměl být. Už se mi nechce investovat do HDD. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Je tu i možnost, že ono utajované nahrávací zařízení má pouze jeden (jediný) USB port určený pro připojení HDD/flash a ty používáš nějaký jiný port...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...