Přejít na obsah

Novinky a zmeny v slovenskom UPC Digital


Návštěvník MarioAL

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

tak ja mam otazku z trochu ineho hrnca, nedavno som sa stahoval do mesta, kedze predchadzajuci obyvatelia, mali tv cez UPC a ja som planoval od nich Internet tak kabel som si ponechal zavedeny v byte.potom som zasiel do pobocky ze chcem internet, nahovarali ma na na balik spolu s TV, odmietol som, zobral som len NET.na starom televizore som ajtak naladil nejake zakladne programy ako stv1,2, mark, joj, ct1,2, dokonca aj discovery ale to strasne zrnelo-nepozeratelne, ale to mi vobec nevadilo kedze som to ani necakal.potom som kupil LED TV, dal som ladit programy digitalne a cuduj sa svete, naslo mi stv1hd, markHD,jojHD a plusHD,prima cool, prima love, nova, nova cinema a zopar dalsich,tak som sa tesil ze bez platenia tolko muziky :) ale DOMA mi nenaslo ani v jednom pripade...pytam sa teda, ako je mozne ze som mohol naladit tie programy bez nejakeho balicka, a preco volne siritelnu Doma a teraz uz aj jojplus "nechytam".....dakujem za nejaku plnohodnotnu odpoved :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Ja by som na tvojom mieste bol rád, že Doma nechytám :D

UPC šíri niektoré stanice nekódovane, ale nie sú to všetky, ktoré sú voľne šírené. Napríklad aj ja mám JOJ Plus kódované. V rôznych mestách to môžu byť iné stanice, napríklad ja mám české stanice kódované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked pridavali naposledy Nova Sport, tak pomenili kodovanie programov.. dovtedy bola Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool nekodovane (a dali sa pozerat na lubovolnom DVB-C tuneri), teraz ostali volne len STV1, STV2, Markiza a JOJ (vratane HD verzii), z nejakeho dovodu aj TV Barrandov :-)

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník goldanko

Ano mam zaujem o slovenske forum. Podobnu komunitu som na Slovensku nikde nenasiel. Hlavne ked mi vymenili pokazeny KAON KCF-B3000HCO (nenabootoval, pravdepodobne vadny HDD) a od UPC som dostal novy zazrak KAON KCF-B4003HCO (inak zabaleny v krabici od KAON KCF-B3000HCO, oznaceny typ ako KAON KCF-B3000HCO, pritom mal skrinku z noveho KAONU aj samostatny zdroj, vsetko zabalene ako nove)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...