Přejít na obsah

Zmeny sluzeb od března a nový ceník


tomus

Doporučené příspěvky

Tak zatim tady o tom nepadlo ani slovo, ale dneska jsem koukal do noveho ceniku internetu a teklevize, ktery plati od 5.3.2012 a nasel jsem v nem nekolik celkem podstatnych zmen.

 

1. Stare internetove tarify FP 1, 50 a 100 Mb jiz nelze objednat, nove pouze uz jen FP 2,10,25,60 a 120 Mb, ceny jsou bez poskytnuti modemu.

2. Totez plati i pro televizni nabidky, zruseny byly Standart i Supreme ! a nyni je mozne objednat jiz jen Mini, Klasik a Komfort, ceny jsou bez poskytnuti STB.

3. Je jiz mozne objednat samoinstalaci u vsech sluzeb, tedy jak televize, tak nove i internetu.

4. Zmenily se ceny za instalaci, nove stoji instalace a vymena zarizeni technikem 400,- (namisto puvodnich 250 Kc), snizila se cena za neuspesnou samoinstalaci na 400,- (z puvodnich 440 - 715,- Kc).

Nekdo dnes ve foru zminoval ze za samoistalaci se plati 99,- Kc, coz v v ceniku vubec neni uvedeno, tam je uvedena 0,- Kc.

 

Je mozne ze jsou jeste dalsi zmeny, ale ted na prvni pohled jsem si jich zatim nevsiml.

 

A zminene ceniky jsou zde:

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_internet.pdf

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_DTV.pdf

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Já si všiml hlavně těch chyb, box Handan CV500 ani modem SA EPC 3028 neznám

 

Zaujal mě "Poplatek za přijímací zařízení 3.0" to už se bude platit jako vždy při instalaci ED3 modemů, nejen při výměně? A celkově ty poplatky podražily (MV dříve 303, teď 400, asistovaná instalace 200 => 400, ADO 504 => 550) nevím, jestli je to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo dnes ve foru zminoval ze za samoistalaci se plati 99,- Kc, coz v v ceniku vubec neni uvedeno, tam je uvedena 0,- Kc.

 

To jsem psal já. Objednával sem KOMBI KOMFORT + odkup modemu + bez telefonu KREDIT 50 . A je to asi připojovací poplatek za KOMBI KONFORT a ne za samoinstalaci. Nechámpu to proč to tam je když na té úvodní obrazovce je Připojovací poplatek:1 Kč (nebo je to poplatek za něco jiného?)

 

Přehled Vaší objednávky:

 

KOMBI KOMFORT

---

Jednorázově: 99 Kč

Měsíčně: 649 Kč

 

Modem ED3 - prodej

---

Jednorázově: 1 299 Kč

Měsíčně: 0 Kč

 

Set top box

---

Jednorázově: 0 Kč

Měsíčně: 49 Kč

 

Samoinstalace

---

Jednorázově: 0 Kč

Měsíčně: 0 Kč

 

Přehled nákladů:

---

Jednorázově: 1 398 Kč

Měsíčně: 698 Kč

 

Přehled Vaší objednávky obsahuje případné akční ceny a slevy.

Po skončení platnosti akčních nabídek budete platit plnou cenu.

Více informací na http://www.upc.cz

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jeste jedna "drobna" zmena,

v novem ceniku se zvedl Pripojovaci poplatek (poplatek za pripojeni sluzby) ze 190 Kc na 1000 Kc, coz tedy nove klienty moc nepotesi,

ted je ale otazka zda se bude opravdu uctovat, nebo to bude v akci za nejakou symbolickou cenu.

 

Vysel o tom i clanek na Lupe: http://www.lupa.cz/zpravicky/upc-meni-n ... ch-tarifu/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 1000Kč nejprvre naúčtují i stávajícím uživatelům (prý se nemam lekat až to uvidím ve vyúčtování) a na konci faktury uvedou ,, akční slevu 901Kč,,. Tím pádem je to 99Kč . Takto mi to vysvětlovala paní z KC když sem se ptal na to co je těch 99Kč . Ale jestli i nový zákazníci mají tu akční slevu , to nevím. Zajímavá taktika

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

No myslím, že nová nabídka se jim opravdu povedla. Vylepšili to hezky, ale pouze pro sebe.

 

Příklad :

Před tím byla digitální televize Starter, ted se to jmenuje Klasik. Počet programů je stejný. Jenže, předtím stála nabídka Starter 150,-/měsíc napořád, včetně balíčku sportovních programů a včetně Stb.

 

Nové vylepšení ?

Nyní Klasik za 125,-/měsíc pouze na 6 měsíců, poté za 250,-, již bez sportovního balíčku a navíc ještě 49,-/měsíc za Stb. Takže krásných 174,-/měsíc a po 6 měsících 299,- za základní nabídku.

 

Tak to je super nabídka od UPC. Jen tak dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...