November 14, 20205 yr Jojo, zrovna tak upozorňují, že brzy spustí novou samoobsluhu. https://www.vodafone.cz/mujvodafonevnovem/ Už se ví, jak to bude s CA moduly? Spustí už DVB-C (Vodafone TV) a pojede televize dál přes moduly? Edited November 14, 20205 yr by Zlaťák Start+, Super+ Red Basic Lite Základní Vodafone Station WiFi 5, CA modul Brno
November 14, 20205 yr Ten nový krám od VF moc nevypadá, že by podporoval DVB-C, je to klasická IPTV krabice :-( Celkem sranda bude u userů, kteří si pořídí 4 kousky na nějakém 150 Mbps připojení a TV jim začne ukrajovat z rychlosti - nebo snad VF vyčlení pro TV extra datový tok, který se nebude započítávat do rychlosti internetového připojení? Jestli má toto být náhrada za DVB-C (a nedejbože se zruší CA moduly), tak potěš koště :-( Už jdu na parabolu raději hodit Unicable konvertor, abych byl připraven, až s VF ukončím smluvní vztah, pokud jde o TV... - - - - -
November 14, 20205 yr Ten STB má na zadní straně antení vstup a měl by podporovat DVB-C.A už se to tu někde řešilo a myslím,že @Marek-26 to i potvrdil,že v okamžiku,jak bude STB připraven pro DVB-C,muže začít vyměna stávajících stb - - - - Brno-Kohoutovice
November 14, 20205 yr Pak OK. Ale ten konvertor stejně raději dám :DMimochodem u toho set-top-boxu nějak nevidím slot na kartu. Bude to tedy znamenat autorizaci přes internet? Což samozřejmě uživatelé bez netu asi nebudou moct používat. Nebo bude "karta" integrovaná uvnitř? - - - - -
November 14, 20205 yr Slot na kartu nemá, karta je integrovaná podobně jako u velkého HD mediaboxu a běží to v kódovacím systému Nagravision, jediný problém vidím v tom že to nemá analogový video výstup, takže majitele starších televizorů bez hdmi budou mít problém. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
November 14, 20205 yr Tak v tomto bych problém taky neviděl.TV bez hdmi se nevyrábí uz hooodně dlouho a pochybuji,že je ještě někdo doma má.I ty nejstarší plochý tv(HD Ready,min před 15 lety v prodeji) maji už hdmi.A jestli ještě někdo takový je,kdo používá tv bez HDMI,tak nepoužívá kabelovku,protože šetří,kde se dá.A ti maji DVB-T2 přijem.A i tam si myslim,jsou stb jenom.s hdmi.Takže musi min min. tu nejstarší plochou tv. Problém nebude vlastně žádný. Edited November 14, 20205 yr by namec - - - - Brno-Kohoutovice
November 14, 20205 yr Tak doufám, že ten stb bude opravdu pro DVB-C připraven. Na těch jejich stránkách, kde informují o výměně stb a porovnávají UPC TV a Vodafone TV není totiž o DVB-C ani slovo, ale za to tam mají vysvětlení, jak funguje IPTV. 🤔 Jo a pro ty, co se rozčilovali, že jim Vodafone zruší platbu přes SIPO, tak teď to vypadá, že se nic rušit nebude a způsoby platby zústanou stejné. https://www.vodafone.cz/spojeni/vodafone-upc-vyuctovani/ Edited November 14, 20205 yr by Katoda
November 14, 20205 yr Já tedy žiji v domění,že ten STB bude umět DVB-C.Zase na druhou stranu,proč by dělali takový drahoty s tou vyměnou,když ten jejich STB jede po internetu a to nezávisle na dodavateli toho internetu.Kdyby nás převedli na tu jejich IPTV bez možnosti výběru(IPTV/DVB-C),tak už to mohly udělat dávno Snad to tady @Marek-26znovu potvrdí či vyvrátí,že ten STB bude umět DVB-C. Když se na toto ptám na FB,tak si z těch jejich odpovědí připadám jak u blbejch na dvorečku.Já o voze,oni o koze Edited November 14, 20205 yr by namec - - - - Brno-Kohoutovice
November 14, 20205 yr Kéž by to tak bylo, ale strašná spousta lidí mi stále televize, kde je jen SCART a dokonce i takové, které ani ten nemají. Nové Vodafone boxy umí i DVB-C, nahradí boxy s prostředím Horizon (jak Dawn, tak Kaony). CA moduly budou zůstávat, ostatní boxy bez Horizon prostředí nikoliv. Vodafone teď čeká velká výzva, čas konce smlouvy o spolupráci a podpoře Liberty Global se blíží a času na výměnu tolika boxů zas tolik není. Už se mělo pár měsíců jet, ale pandemie do toho dost hodila vidle. Myslím si, že můžeme být rádi, že teď tak nějak běží instalace a servisy. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
November 14, 20205 yr A toto je zjištěný jak,že ti lidé mají tak staré funkčí tv jenom se scartem nebo dokonce i bez nej.To si děla/lo upc průzkum mezi zákazníky nebo se to odvozuje podle toho,že lidi mají v pronájmu ještě Handany nebo dokonce "kiklopa"? - - - - Brno-Kohoutovice
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.