Přejít na obsah

Horizon GO AndroidTV box


Návštěvník Raiju

Doporučené příspěvky

Ono jde o to, že by musel napadnout server ... Na té verzi pro Android Tv prostě nebude fungovat přihlášení pro CZ zákazníky. Vím o snahách zprovoznit port Horizon na Kodi apod. ale o žádném funkčním jsem se nedočetl. A hlavně už nemá cenu to řešit, když Horizon platforma bude nahrazena prostředím Vodafone Tv. Je škoda, že zatím nemá Vodafone Tv prostředí pro web. Emulace android systému na win není pro každého BF i když díky Noxu,  BlueStacks je to snadné, ale ne na každou HW konfiguraci. Na Rapsberry Pi to také není žádná sláva a když jsem Vodafone Tv testoval, pak nebyla ještě ani podpora chromecast (Jabko je pro mé potřeby pasé, takže nesleduji a netuším, jak to bylo tam). Díky současné situaci se bohužel vše zpomaluje, ale na druhé straně Vodafone dochází trošku čas (pomalu vyprchává smlouva s Liberty Global). Doufám, že se situace co nejdříve uklidní a pohneme se vpřed. Jsem strašně rád, že Vodafone apod. mohou dělat stále instalace, servisy, údržbu atp., snad tomu bude i nadále, nedávno jsem ve vchodě potkal technika, který odstraňoval rušení, aniž by ho někdo hlásil, prostě to odchytil jejich monitoring a věřte, že když se mi něco nezdá, dokážu se ozvat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně ano, ale v této době si myslím, že ne vše se dělá a to rušení, které jsem tu měl bylo opravdu zanedbatelné a nemělo takový vliv, že bych nedostával domluvenou službu v plném rozsahu. Samozřejmě Compal si to na 15 nezarušených nosných ze 16 poskládá daleko lépe než třeba Cisco (8) či Motorola (4).

x MI 9 x

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
Citovat

To už je lepší pustit si to v mobilu a poslat to přes chromecast přímo do boxu.

Myšlenka dobrá, leč nepodporovaná - video z HorizonGO nevystreamujeste z telefonu nikam - je to blokovano Widevine - takže tudy cesta nevede (apoň mě se to zatím v žádné kombinaci nepodařilo -  např telefon > SamsungTV apod.). Androidi krabičky s HorizonGO funguju - jen to chce myš nebo air-mouse  -  jen s šipkama  doleva,doprava,nahoru,dolu se to používat opravdu asi nedá.

Krabičky, co nemaji Widevine (což je 99% čínských boxu), zřejmě musí používat  verzi apky  2.3.44  - všechny následné verze už asi nepojedou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Pokud už je to přímo Chromecast - tak pří té ceně je asi  užitečnější Xiomi MiBox, do kterého si rovnou nainstaluje uživatel apk, ale přimo Chromecast jsem nezkoušel, jen různý 'built-in' televizní streamovací apky a  s nimi bylo místo videa černo - takže pokud to alespoň takto funguje, tak je to asi docela použitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Chromecastovat muze i na Xiaomi TV box. Mam doma jednu trojku a dve Ska a castovat muze i iVysilani, mebo z VLC. Ale Kodi s pluginy iVysilani umi. Horizon Go neumi, ale umi Skylink jak live, tak zpetne shlednutii (archiv), ale neresi to problem s Horizont Go. Ten jde jen chromecastem. Instalovane APK se musi ovladat mysi. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...