Přejít na obsah

Horizon GO AndroidTV box


Návštěvník Raiju

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník zka

Funguje libovolna krabička s Androidem - jen je potřeba starši verze  HorizonGO aplikace (já použivám 2..3.44) - novějši verze zřejmě vyžaduje DRM podporu  Widevine (Takže instalovat starši .apk z apkmirror apod.)  DRM bohužel 99% krabiček z Číny nemá  (sam používám X99 bez DRM)  -  jediná, co ji má,  je   Xiaomi  Mi BOX S -  na ní taky pojede  oficiální Netflix  ve FullHD & 4k). Neoficiální 🙂 .apk  umí Netflix  taky ve 4K, ale je to méně komfortni a a české titulky tam nelze čekat - v zásadě je to US verze. Český NF je takový IMHO výhrab starých filmů akorát jsou tam ty český titulky. Další jediná taková  DRM funkční věc je  Nvidia Shield (ale teda to je trochu dražší zábava). Jak dlouho bude fungovat HorizonGO těžko říct - ale hadám, že přechod na Vodafone TV hned tak nebude....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch starších verzí bych se bál, že je přestanou podporovat. Jinak platforma Horizon asi letos neskončí, ale obávám se, že celý další rok nevydrží. Doufám, že Vodafone u své online platformy letos zprovozní web verzi a třeba stihnout i verzi pro Android TV. Win10 aplikaci bych už neočekával, pro mobilní Windows už se nevyplatí nic dělat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Dokud to funguje  - tak to moc neřeším - a zvlášť pokud je ta apka prakticky 'mrtvá' a bude se přecházet na Vodafone verzi - tak bych si tipnul, že už se to moc překonfigurovat nebude.   Pozitivní  mě přijde, že už zase funguje  přehrávání  v Chrome  (84)  na Linuxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník djradek81
V 26. 1. 2020 v 18:22, Raiju napsal:

Ahoj,

mátě někdo nějaké doporučení nebo něco vyzkoušeného ?

Zvažoval jsme např: 

MECOOL KM9 Pro  (https://www.aliexpress.com/item/33043632023.html)   

Beelink GTmini-2  (https://www.aliexpress.com/item/4000300180964.html)

či něco podobného.

Díky

Ano mecol km1 km3 km9 je oficiální android tv OS systém který je vtelevizich Tcl Philips nutno ale upozornit že Netflix na těchto boxech mecool  je pouze mobilní verze ovládaná myši protože značka mecool nedostala certifikací od Netflixu na svoje boxy takže na něm nepojede zvuk z Netflixu v Dolby digital 5.1 ani video ve 4k 

,,od dob kdy začalo v Česku voyo a později Horizon go jsem založil fb skupinu kde lidem pomáhám s instalací mobilních aplikací jako je Horizon go do jejich televize s android tv OS systémem .

Kde mobilní aplikace nejsou v google play k instalaci https://www.facebook.com/groups/3105829056146610/?ref=share

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Řekl bych že tady to je stejné jako u televizoru s OS Android, kde běží operační systém Android TV, Horizon Go je primárně určený pro mobilní zařízení s obyčejným systémem Android, takže ho tam přes apk soubor ručně naistaluješ, ale  bude se to blbě ovládat, protože to není uzpůsobené na ovládání dálkovým ovladačem, na Slovensku jsou na tom líp tam mají aplikaci Horizon TV, která je na tohle speciálně uzpůsobena.

U nás budeme muset počkat na aplikaci od Vodafonu, z čehož mám trošku obavy, když čtu jaké kvality dosahuje ta jejich aplikace Vodafone TV určená pro mobilní zařízení.

Jinak já mám objednaný nový Chromecast s Android TV (Google TV) , až dorazí tak to otestuji jak to funguje tady.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už bylo psáno výše - aplikace je určena pro dotykové telefony a tablety -  v boxu Xiaomi mi S to je nepoužitelné i když se to dá ovládat pomocí myší nebo mini klávesnice.

To už je lepší pustit si to v mobilu a poslat to přes chromecast přímo do boxu.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • 2 x CA modul 2 x Dreambox DM920
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...