Přejít na obsah

CA slot-příjem signálu,řazení programů,nahrávání atd.


Návštěvník lyamar

Doporučené příspěvky

Návštěvník lyamar

Dobrý den, přemýšlím o příjmu upc přes DVB-C a CA modul a měl bych několik otázek, které myslím budou zajímat i ostatní laiky... :diky

 

1/ Lze seřadit naladěné kanály dle své preference? A pokud ano, jaký je nejvhodnější postup?

 

2/ Pokud nemá televize nahrávání na externí paměť, lze připojit např. dvd přehrávač s DVB-T a nahráváním či dvd rekordér? Jde mi o to, jak nejlépe a nejlevněji si mohu nahrát pořad z tv a kouknout se na něj později.Nejde mi o vypalování či jiné ukládání pořadu. Když zapojím kabel upc přímo do televize na DVB-C, tak moc nechápu, jak signál přenesu do nahrávacího zařízení.

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chces pouze nahravat a nic nearchivovat, tak doporucuju neco s primym nahravani na pevny disk, cili budto TV s funkcni PVR, nebo PVR Set-top-box, cokoliv jinyho je zbytecne slozity a hlavne nekomforni.

 

Pokud jiz mas DVD rekorder, tak na nej muzes nahravat z vystupu televizoru, jak pise Marek, ale je to spis takova nouzovka.

 

A jeste k bodu 1. - CA modul pouze dekoduje, nic vic, vse osstatni zalezi na typu televizoru.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 2) - TV se v podstate chova jako STB.

Tzn. nastavis si, kdy chces nahravat - do vystupu das nejaky ten rekorder, a na nem si to musis nastavit taky, a jako vstup das vetsinou AV1.

Pokud je TV vypnuta (musi byt ale standby), tak se zapne pouze ten tuner, a posila signal na vystup. Tam si jej uz nahrajes.

Zkousel jsem i ruzne harakiri s TV - na ni jsem nastavil kdy chci nahravat, zprovoznil jsem pomoci Viera link externi rekorder, ten se v danem case zapnul (aniz bych na nem nastavoval, kdy se ma zapnout), prepnul na AV1 a zacal nahravat. Pouze byl zase problem s tim, ze po skonceni nahravani se TV tuner normalne vypnul, ale uz ne rekorder. Ten jel furt.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...