Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník KillerShot

Tak to mě UPC zklamalo, ale nepřekvapilo. Nové balíčky se mi hodně líbí, ale platit 100 Kč za pronájem???? Do teď po mně nic nechtěli. A 650 Kč za výměnu modemu, kde to žijeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Takže teď je vhodná doba se zeptat, dá se někde koupit ten modem, který je potřeba na rychlosti 60 / 120 Mbit ? Jaká je cena ? Jsou tam i přípojky na telefon UPC ?

 

Jestli správně počítám, tak bych tím ušetřil jednorázový poplatek 650 Kč za výměnu modemu a jen za první rok dalších 600 Kč na poplatcích, to už je celkem 1 200 Kč, takže dá se někde sehnat tento modem, klidně i bez wifi - wifi router mám svůj vlastní. Díky za odpovědi. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výsledky přenosu na ftp 8)

http://screenshot.cz/URRZW/125_download.png

http://screenshot.cz/6RVIK/11_upload.png

 

dá se někde koupit ten modem, který je potřeba na rychlosti 60 / 120 Mbit ? Jaká je cena ? Jsou tam i přípojky na telefon UPC ?

v ceníku sem teda zatim o tom nic nenašel, je tam jenom poplatek za ztracenej modem 1300 :? ta cena za odkup by logicky měla bejt stejná, ale nevim...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník axelman

Nehovoříš pravdu.

Já mám UPC -televizi,telefon a Fiber 25. K dodanému modemu od UPC jsem si připojil starý wifi modem ( od O2, který mi zbyl po odhlášení jejich veškerých služeb a který jsem si zaplatil ) Huawei Echo Lite HG 520i ( píšou, že je to sračka jsou na trhu kvalitnější) . Mám doma vybudovanou klasickou Wi-Fi síť, připojím si jak PDA, noťas, telefony s wifi a pod. Je to o tom, pohledat dobře na internetu - jak připojit, jak nastavit a připojit PC. Maká mi to více jak 1/2 roku bez závad a výpadků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxicek

Tak jsem se bez potíží dovolal na zákaznickou linku, slečna u telefonu příjemná, vše vysvětlila. Potvrdila 650 Kč za výměnu modemu i měsíční taxu za pronájmy jednotlivých zařízení (STB, modem). Zároveň poradila, ať počkám do října, kdy UPC začne svá zařízení i prodávat, čímž by se ušetřilo za pronájem. Modul do TV má být přímo od UPC levnější než u fy Lica. Takže měsíc to vydržím a pak přejdu na Kombi Komfort + Kredit 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak jak je to s těmi dalšími poplatky?

Zapůjčení modemu zdarma

Cena pronájmu za modem je 49 Kč, za set-top box je taktéž 49 Kč.

 

Pokud už dnes mám Standard + Handan CV5000 a 30Mb, vymění mi modem (za 650 nebo aktivaci telefonu).

A následně budu měsíčně platit kolik? Inzerovaných 649? O 49 nebo o 98 korun víc?

Doopravdy nově zpoplatní STB? I když všude inzerují STB zdarma?

Nebylo by férovější rovnou dát cenu 699 nebo 747?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...