Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

Moje vize (žádná fakta):

Download půjde nahoru (+10 - 15%).

Upload u stávajících nebude navýšen, ale půjde to pouze s podmínkou přechodu na jiný NOVY tarif. Tam právě dodají nový ED3 modem k prodloužené smlouvě.

 

Tím se zamezí hromadná výměna všech ED2 modemů, pouze ti kteří budou chtít přejít a dozví se hlavně o této novince. Prodlouženými smlouvami si UPC pojistí nákup nových ED3 modemů.

 

Plošně dojde dle mě ke snížení cen, ale spíše počítám jen snížené ceny u vyšších tarifů.

 

Je to pouze můj skromný odhad,... za týden se rozhodne

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ttttt1

Kamarád co včera volal na UPC a chtěl přejít k jinému ISP dostal info že nové rychlosti by měli být od 12.9.2011 ,řikal něco o základu 20 pak 60 Mb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

základní informace o nové nabídce zde:

 

http://mobil.idnes.cz/upc-zrychli-internet-na-120-mbit-s-nabidne-ho-zatim-jen-s-televizi-psr-/mob_operatori.aspx?c=A110911_145850_mob_operatori_mer

 

Nové balíčky jsou dva, první s internetem s přenosovou rychlostí 60 Mbit/s a s televizní nabídkou Komfort s 80 programy bude k dispozici za 649 korun měsíčně, dvojnásobnou rychlost se stejnou programovou nabídkou televize pořídíte za 749 korun za měsíc.

 

Firma rovněž od 12. 9. 2011 snižuje připojovací poplatek z 252 Kč na 190 Kč. Co se týče hlasových služeb, novinky se zatím neplánují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

Ví někdo jak vypadá nabídka Komfort oproti současnému Standardu? 80 programů mi připadá značně totožné číslo, takže je to jenom přejmenování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to tak počítám...

100M+supreme+K50+wifi+hdpvr=1000+330+50+100+45=1525 - zaměstnanecká sleva

(120M+komfort)+superfilm+filmbox+plus+K50+wifi+hdpvr+stb=750+300+100+120+50+100+100+50=1570 - standardní cena (bez hustleru za 200)

:?

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Slambe, co to sčítáš za ceny?

Já v ceníku vidím něco jiného.

25 Mb za 599 a Standard za 604. Dohromady 1203 a v balíčku těch 899 (900 co píšeš ty).

Potom ty ceny balíčků výhodne byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ted mi jenom reknete - tech 650, resp. 750 bude stabilni cena, nebo "zavadeci" na nejaky obdobi?

Protoze ted mame Standard + 25M + HBO za celkem 1101, pricemz HBO je tusim tech 201, tedy ze net a standard v balicku za devet kilo, jak pise Slamb (prase aby se v tom balickovani vyznalo - at uz je to UPC, nebo VF nebo kdokoliv jinej :-?)

 

Plus ve clanku se pise o 98Kc za pronajem zarizeni - tim je doufam, mysleno PVR a nikoliv nove (kazdej) modem? :)

 

Asi nebudu vahat a na novej balicek a vyssi net prejdu, zvlast kdyz usetrim.

Ted jenom jak to bude s tim uploadem - jestli bude mit smysl brat ten 120Mbit... Protoze jak uz zminilo plno lidi prede mnou, stavajicich 25Mbitu (nebo lehce vic) staci bohate, i kdyz doma jedou tri az pet kompu a stahuje se, ale ten upload by rozhodne pomohl vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...