Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Slambe, co to sčítáš za ceny? Já v ceníku vidím něco jiného.

nemůžeš koukat do ceníku, musíš psát na klientský centrum :oops: seš tu už dost dlouho na to, abys to věděl :wink:

- Plus ve clanku se pise o 98Kc za pronajem zarizeni - tim je doufam, mysleno PVR a nikoliv nove (kazdej) modem? :)

- Ted jenom jak to bude s tim uploadem

- 49 za modem, 49 za settopbox

- upload je vyšší u 60M, ale jenom o 1 Mb/s (oproti tarifu 50M)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa

3. otázky pro Slamba

1)Pokud jsem stávajícím zákazníkem a využívám nižžší služby za méně peněz, budu moci tento balíček využít (přejít na vyšší nabídku)?

2)49,- za obyč. set-top-box? to je nějaká novinka, doteď byl snad v ceně. Pokud bych ho nechtěl, neboť mám CA modul, budu si ho muset k těmto balíčkům povinně odebrat?

3)49,- za modem? mám v současnosti modem motorola, budu muset,abych využil vyšší rychlost, pořídit si jiný modem a za ten platit 49,- měsíčně? Pokud bych ho nechtěl, spokojil se s nižší rychlostí a ponechal si stávající modem a neplatil 49,- měsíčně, bylo by toto možné?

Dík za odpovědi[/i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Slambe, co to sčítáš za ceny? Já v ceníku vidím něco jiného.

nemůžeš koukat do ceníku, musíš psát na klientský centrum :oops: seš tu už dost dlouho na to, abys to věděl :wink:

 

To je sice možné, ale v tom případě porovnáváš neporovnatelné.

Oficiální cenu balíčku s "lepší" cenou za jednotlivé produkty.

A zároveň to vztahuješ k novinářské informaci na iDnes.

 

Já znám taky jiné ceny. Například ne balíček Plus za 120, ale Extra za 39. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak jsem si novou službu Komfort + 60M objednal (přechod ze stávajícího balíčku 25M+Standard+Plus). O nabídce na UPC kupodivu věděli, přechod jde bez problémů - pouze překvapení - za výměnu modemu si UPC účtuje 650,- Kč!! Neměl jsem telefon od UPC, takže jsem přidal Kredit 50 a výměnu modemu mám zdarma. Ceny souhlasí - zrušil jsem STB (mám modul od Licy) takže výsledná cena je 750,- za Komfort+60M+Kredit 50. Platil jsem 1150,- bez telefonu a to už je solidní úspora. Balíček Komfort obsahuje prg. nabídku Standard + bonus Discovery HD. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

a volal si normálně na podporu UPC nebo na objednávkovou linku? Určitě Ti pošlou novou smlouvu? Takže předpokládám zapojení tak do týdne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý je, že v ceníku píšou 120/10 a na webu u balíčků 120/12...

snažil sem se dovolat na klientský a změnit to, ale bez úspěchu... sice sem se dovolal, ale snažili se mě přepojit na obchodní oddělení, což se nezdařilo...

jinak v ceníku je i ten internet 120M samostatně, bohužel za stejnou cenu jako balíček :? tak sem zvědavej, jak to nakonec dopadne a kolik to vůbec povalí...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Volal jsem na podporu (241005100) a tam mě přepojili na obchodní linku. Mají mi ještě zavolat kvůli termínu výměny modemu - mají toho prý moc . Než to zvedli na obchodní lince, čekal jsem asi 5 min. O výměně smouvy jsme nemluvili, pouze mi potvrdila změnu stávajícího balíčku (u předešlých změn - balíčků - mi taky neposílali novou smlouvu, tu mám stále původní, asi 10 let starou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Díky za reakci. Taky jsem volal na linku 241 005 100, kde se mě snažila slečna na prodejní linku přepojit, bohužel je linka tak přetížena, že mi slečna řekla že jim dá kontakt a budou mě kontaktovat sami později. Na změnu smlouvy jsem se ptal, protože mě ji při každé změně mění. Prakticky je to vlastně jedno, když stejně musí technik přinést nový modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...