Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vodnik
Já tedy nevím, ale jak velký upload potřebujete na VPN? Nebo vzdálené připojení např. přes Citrix? Z "domova" dělám poměrně často, kolikrát i z autobusu nebo z vlaku přes mobilní připojení. A nějsem nijak extra limitován rychlostí.

 

Tak velký abych při ukládání 10+MB dokumentu nečekal minuty ale sekundy nebo abych mohl z domova provozovat věci jako webové konference a protistrana nečekala na každý obrázek věčnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik
zvyšování rychlosti stahování neni k ničemu, ale nezvyšování rychlosti odesílání ano (u ed3, u ed2 nelze)...

na druhou stranu asi bych taky radši bral 50/50 než 150/10 :roll:

 

Úplně by stačilo 10/10 místo 30/1 nebo kolik to teď je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

Škoda, že si člověk nemůže ten tarif vybrat individuálně. Já bych zase místo 50/50 uvítal 200/5 třeba. :wink: Jinak polské rychlosti jsou už po "navýšení" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Já tedy nevím, ale jak velký upload potřebujete na VPN? Nebo vzdálené připojení např. přes Citrix? Z "domova" dělám poměrně často, kolikrát i z autobusu nebo z vlaku přes mobilní připojení. A nějsem nijak extra limitován rychlostí.

 

Když náhodou nefunguje UPC, tak to taky přežiju přes CDMA/UMTS (O2) nebo HSPDA (VF).

Používám několikrát Citrix a RDP (vedle sebe) a online spojení s Exchange Serverem a s rychlost mi stačí. Problém je, když potřebuji stánout, resp. odeslat doma vyrobená nebo upravená data.

 

Pokud "nové" rychlosti (a doufám i ceny) budou rozumnější, tak třeba opustím 30Mb a přejdu na rychlejší i s rychlým uploadem.

 

Jinak se omlouvám, ale netušil jsem, že 1,5 Mb pro odesílání je maximum.

Pokud by jiný tarif měl třeba rychlosti 10Mb/5Mb, tak by mi zřejmě stačil. Nejsem žádný "stahovač". A když už čas od času stahuji nějaké aktualizace SW, tak 10Mb mě asi zas tak neomezí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když náhodou nefunguje UPC, tak to taky přežiju přes CDMA/UMTS (O2) nebo HSPDA (VF).

Používám několikrát Citrix a RDP (vedle sebe) a online spojení s Exchange Serverem a s rychlost mi stačí. Problém je, když potřebuji stánout, resp. odeslat doma vyrobená nebo upravená data.

 

Pokud "nové" rychlosti (a doufám i ceny) budou rozumnější, tak třeba opustím 30Mb a přejdu na rychlejší i s rychlým uploadem.

 

Jinak se omlouvám, ale netušil jsem, že 1,5 Mb pro odesílání je maximum.

Pokud by jiný tarif měl třeba rychlosti 10Mb/5Mb, tak by mi zřejmě stačil. Nejsem žádný "stahovač". A když už čas od času stahuji nějaké aktualizace SW, tak 10Mb mě asi zas tak neomezí.

Je fakt, že dokumenty atd. na svém PC vytvářím minimálně. Vytvářím je rovnou ve firemním prostředí.

Maximum je prý o pár desetin vyšší a také ho myslím mají zákazníci nastavené. Bohužel, je to omezení dané technologií. Něco jako je u O2 vzdálenost od ústředny.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jaký bude "nejnižší" tarif s vyšší rychlostí uploadu než 1,5Mb?

A jaké tam tedy budou rychlosti?

No dobrá, tak já ještě týden vydržím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký bude "nejnižší" tarif s vyšší rychlostí uploadu než 1,5Mb?

A jaké tam tedy budou rychlosti?

No dobrá, tak já ještě týden vydržím. :)

Na první otázku je odpověď - Fiber power 50

U rychlostí počítám to budou jen kosmetické změny. Něco jako mají okolní státy např. SK.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by klidne slo pouzit vyzsi rychlost uploadu i u nizsich tarifu, ale musel by se u zakaznika vymenit stavajici modem za novejsi typ s podporou EuroDocsis 3.0,

proto si myslim ze by se klidne dala zavest sluzba, ktera by za priplatek nabizela vyzsi upload - treba 5 nebo 10 Mbit a pritom download by zustal nizsi a tim padem usetril sdilene pasmo pro ostatni,

protoze je jasne ze zdaleka ne kazdy kdo si objednava 50 nebo 100 Mb internet to dela jen kvuly downloadu, ale casto take spis kvuly uploadu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kosmeticka zmena jako na SK by znamenala ze to spis zpomalej nez zrychlej ne

Tak to byli Nizozemci a né Slováci.

Tam mají 25, 60 a 120

http://www.upc.nl/internet/120-mb-internet/

 

Koukám, že poláci mají dokonce 150/10 :)

Hmm ale upload na 10 nikde není :cry:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...