Přejít na obsah

Kvalita obrazu u stanice HUSTLER, aneb když už to platím...


Návštěvník petro_cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Nazghul

A od kdy Leo Tv není součástí nabídky Supreme? Já tedy naposledy koukal minulou sobotu a doposud mi jelo normálně od začátku zařazení do nabídky. Přijde mi to spíš jako nějaká administrativní chyba. Nedává to absolutně logiku, že by jedinej kanál nebyl součástí "kompletní" nabídky. A popravdě, je to jedinej koukatelnej kanál z těch tří...

 

EDIT: Tak právě zkontrolováno a v nabídce Supreme Leo TV normálně frčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A od kdy Leo Tv není součástí nabídky Supreme? Já tedy naposledy koukal minulou sobotu a doposud mi jelo normálně od začátku zařazení do nabídky. Přijde mi to spíš jako nějaká administrativní chyba. Nedává to absolutně logiku, že by jedinej kanál nebyl součástí "kompletní" nabídky. A popravdě, je to jedinej koukatelnej kanál z těch tří...

 

EDIT: Tak právě zkontrolováno a v nabídce Supreme Leo TV normálně frčí.

Zatím.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nazghul
A.... Tak právě zkontrolováno a v nabídce Supreme Leo TV normálně frčí.

 

No nevím, jak jsi v 20:13 kontroloval funkčnost Leo TV, když vysílá od 22 hod ,,,,

 

Příspěvek jsem psal ve 20:13 a pak jsem ho cca ve 22:15 updatnul, ale čas se už nezměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Ze vcerejsiho ceniku, volna citace:

Supreme - Zapůjčení set-top boxu Handan CV5000 CINX v ceně služby. SUPREME zahrnuje dodávku všech televizních a rozhlasových programů v nabídce UPC

 

Maj to nekonzistentni s tim prehledem programu z prvniho.

Pardon, ze se vmesuju (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník thor11

Zdar all,je prach podivne,jak upc tedy rozlisuje balicek hustler tv,chapu,ze ten kdo ma plnnou nabidku,mel by mit v obsahu i tedy hodne zminovanou stanici leo tv a ne si za ni priplacet.Ostatni dve stanice nestoji za nic.Nechapu proc upc nezaradi stanici Private Spice,ktera bezi v jinnych zemich napr.na slovensku a ma daleko vetsi obsah,nez stanice,ktere jsou podavany u nas.Btw.sesterska stanice Spice,ktera bezela po skonceni vysilani viasat explorer zmizela a neni treba nahrazena nejakou dalsi.Ne vsichni maji nabidku supreme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nazghul
Kontroloval jsem to několik dní a Leo mi v nabídce Supreme nefunguje, v květnu fungovalo.

 

Zajímavé. Má to ještě někdo tak? Neboť mě to v Supreme stále jede a doufám, že i nadále pojede, jinak mi to přijde jako pěkná hloupost. Pochopil bych, kdyby kompletní nabídku o něco zdražili, ale takovýhle zmatky, že kompletní nabídka už není "kompletní"... Každopádně jsem zvědavý, jak to vlastně je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...