Přejít na obsah

Noví zákazníci jsou neustále pro společnost více než dlouhod


Návštěvník kolda5

Doporučené příspěvky

Návštěvník júpísí

když si jako nový zákazník teď uzavřeš smlouvu na 1 rok přes OZ, tak dostaneš 80 programů za 300,-/měs. Ceny jsou aktuální a nejsou podmíněny ničím dalším...

Zvýhodněná cena nabídky STANDART je podle ceníku : na prvních 6 měsíců

 

když si jako nový zákazník teď uzavřeš smlouvu na 1 rok přes OZ, tak dostaneš 80 programů za 300,-/měs. a internet 10/1 za 299,-/měs. na 12 měs.

na ceník na netu se už ani nedívám - ztráta času a zcela jiné podmínky, než lze legálně a oficiálně získat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

když si jako nový zákazník teď uzavřeš smlouvu na 1 rok přes OZ, tak dostaneš 80 programů za 300,-/měs. Ceny jsou aktuální a nejsou podmíněny ničím dalším...

 

Zvýhodněná cena nabídky STANDART je podle ceníku : na prvních 6 měsíců

Ano, ale minimální doba užívání jsou jenom 3 měsíce. Takže opět na ty handlíře jedině tak, že se v pátém měsíci dá výpověď, následně v šestém měsíci proběhne výpovědní lhůta a pak zase uzavřít smlouvu novou. Je to sice trochu opruz, ale bohužel to s UPC jinak nejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mě třeba štve, že využíváme UPC už přes 10 let, přitom jsme slevu žádnou od nich za to nedostali. To, že si platíme balíček, který mají normálně k dispozici, nepovažuji za slevu. A pardon, ale UPC je imho poslední rok v rozkladu.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejte výpověď a slevu dostanete. Já měl Starter s Darwinem + Fiber Power 10 za 599,-. Po roce jsem nahlasil, ze koncim a stahli to na 472,-, což je dost málo na to, že jako nový zákazník, co to objedná zvlášť bych to měl za 449,- - jenže to jsem zjistil, až po odsouhlasení ceny. Každopádně už příští měsíc budu postup opakovat a budu to chtít maximálně za 450,-.

 

Ono až mi UPC za pár let napálí pokuty za nevrácený modem a STB... budu alespoň vědět, že jsem na nich na tu pokutu ušetřil :)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Kynio

Jak zkusit požádat o retenci? Nejlepší je zavolat na infolinku, využít kontaktní formulář, nebo poslat dopis přímo do UPC? Mám v plánu prostě vypovědět smlouvu a třeba něco nabídnou, platím už několik let spolehlivě, poslední rok a půl 920Kč měsíčně, před tím kolem 650Kč měsíčně. V případě, že nenabídnou nic a ukončí mi smlouvu, napíšu novou třeba na otce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...