Přejít na obsah

Noví zákazníci jsou neustále pro společnost více než dlouhod


Návštěvník kolda5

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda někdo nedostal lepší cenu než ceníkovou na balíček "KOMBI KOMFORT".

Doteď mám retenci na UPC Fiber 30 MB+balíček 40 programů, ale šikl by se rychlejší internet. Jenže cena 649+49 za modem se mi zdá dost. Za STB bych neplatil, protože mám modul od Licy. Takže by mě zajímalo, zda se dá dostat na cenu, alespoň 549+49. Dal jsem si limit 600 kč za net a TV. Pokud nějaký obchodní zástupce mi dokáže nabídnout takovou cenu (třeba i přepisem na jinou osobu), tak bych požádál ať tady napíše, nejlépe z Ostravy anebo okolí...Pokud už existuje nějaký případ, kdy klient dostal retenci na tento tarif po nějaké době užívání (pohrůžka odchodem), tak bych zkousl nějakou dobu platit i plnou cenu. Jenže mám pocit, že když si uzavřu tento balíček, tak se podepisuje roční smlouva a mám takové rušení, že rok ještě tento balíček UPC nenabízí a tudiž na něho nejspíše ještě nikdo nemohl dostat retenci anebo se pletu ? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Ten balík je nejvýhodnější co UPC nabízí (spolu s Kombi Komfort+), takže ještě dostat slevu, když už teď je defacto poskytovaná, z toho asi nic nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...