Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník petka

S potěšením jsem začátkem minulého měsíce zjistil,že UPC konečně přestala kodovat

TV stanice základní nabídky a náhrávky těchto stanic jsou označeny FTA a jdou stahovat z disku settopboxu do počítače.Má radost však netrvala dlouho,a dnes jsem

zjistil,že všechny nahrávky pořízené v prosinci jsou již opět zakodové a označeny CAS.Proč to UPC stále mění? Je tomu skutečně tak,nebo jsem neco pozměnil v nastavení settopboxu? Postup odkodování zde uváděný pomocí neustálé demontáže disku a jeho bootování z CD v počítače je velice nepraktický.

Upraveno uživatelem petka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. 10. Došlo k odkódování kanálů ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT4, Nova cinema a Barrandov TV

15.11. Došlo k odkódování kanálu Film+

22. 11. Došlo k ukončení promo vysílání kanálu Film+ a byl opět zakódován.

7.12. Došlo k zakódování kanálů ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT4, Nova cinema a Barrandov TV

:)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petka

Logiku UPC nějak nechápu,proč neustále mění kodování jednotlivých TV programů.Původ

ně jsou všechny bez zakodování,pak je zakodují,následně na dva měsíce odkodují a pak

zase zakodují.Dělají si z předplatitelů srandu,nebo je snad chtějí tak otrávit,aby jim lidé

zrušily pronájem a vrátily settopboxy s pevným diskem a možností nahrávání ,které ve

finále jsou k ničemu,protože nahrávku nejde dále použít a po zaplnění disku zbývá jen mazat,mazat a mazat.Z důvodu ochrany autorských práv bych ještě pochopil trvalé zakodování,ale proč s tím pořád čaruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni

Mám ted nove dvr handan 6000 a potřebuji přetáhnout filmy do pc tady jsem sehnala dirve na win 7, ale nejde mi to komplet nainstalovat stale je je muj Handan neznáme zarizeni.

Mam tedy win7 64 bit nevite jesli je nejaky ten driver i pro 64 bit verzi?

Dík za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni

Mám ted nove dvr handan 6000 a potřebuji přetáhnout filmy do pc tady jsem sehnala dirve na win 7, ale nejde mi to komplet nainstalovat stale je je muj Handan neznáme zarizeni.

Mam tedy win7 64 bit nevite jesli je nejaky ten driver i pro 64 bit verzi?

Dík za odpovedi

Není :wink: Pokud máte Win 7 Profesional a výše nainstalujte si XP mód a udělejte to v něm.

 

Mam Win7 ultimate x64 a teda přesně nevím co mate namysli tim XP modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Win7 ultimate x64 a teda přesně nevím co mate namysli tim XP modem?

Nějaké informace o XP módu: http://extrawindows.cnews.cz/windows-xp-mode-ve-windows-7-hezky-v-cestine

Zjednodušeně by se dalo říct, že se jedná o operační systém (Windows XP) spuštěný ve Windows 7.

 

Moc dík za tip,ale po spuštění xp modu stale nejde STB pripojit tak nevím kde delam chybu,ale i tak dimza vase rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potreba mit naistalovane ovladace pro USB a pro prenos dat pouzivat USB downloader,

protoze Handan se nechova jako klasicky externi disk.

 

USB downloader mam jen asi ne ten ovladac na USB :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Bohužel odpovědi ad2) úplně nerozumím,a chtěl bych někoho kdo již prováděl změnu

označení kodovaných programů CAS na FTA požádat o podrobnější postup.Soubor

hanbian.iso jsem stáhl z adresy uvedené zde ve vláknu někde výše.Jedná se o

komprimovaný soubor WinRAR o velikosti cca126MB.Na bootovací CD přijde vypálit tak

jak jsem jej stáhl (komprimovaný),nebo jej je třeba nejdříve extrahovat do nějaké složky

a pak teprve tento extrahovaný soubor vypálit na CD.

Omlouvám se pro znalé věci za možná triviální dotaz,ale potřebuji poradit,jelikož mám

disk settopboxu zcela zaplněn u musít to nějak urychleně řešit.

Většina vypalovacích programů zvládne vypálit ISO (obraz disku). Pokud to ten Váš neumí tak obsah rozbalte do nějaké složky a poté obsah složky vypalte :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina vypalovacích programů zvládne vypálit ISO (obraz disku). Pokud to ten Váš neumí tak obsah rozbalte do nějaké složky a poté obsah složky vypalte :)

To je dobra rada, az na to, ze z toho disku pak rozhodne nenabootuje :wink:
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...