Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

mě se prohodil eurosport HD s HBO HD a dále jsem přesouval NG HD.... Ale mám CA modul a názvy stanic zůstali jaké byli např. předtím tzn. HBO HD má název Eurosport HD a opačně.... lze to nějak změnit nebo se to ještě upraví od nich ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím této informaci správně? Znamená to, že dojde ke zlepšení kvality HBO HD a zároveň dojde ke snížení kvality Eurosport HD a National Geographic HD?

Pochopil jsem to správně. Došlo k očekávanému chování. STOP už jsem chtěl začít být sprostý. UPC styď se a přestaň z nás dělat idioty.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové máte jen blbý keci, jak všemu rozumíte, ale nevíte vůbec nic.

UPC u programů History HD, NGC HD, Filmbox , HBO HD, Nova HD, Nova sport HD, HD+, Discovery HD nic nemění, jak příjdou tak jdou dál

 

Jo, možná...ale proč na stránkách píšou o 16 Mb/s, když to 16 nejede ani na jednom? To je to, co mi vadí. Akorát se mi promíchaly kanály na kartě zbytečně, k ničemu.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Pánové máte jen blbý keci, jak všemu rozumíte, ale nevíte vůbec nic.

UPC u programů History HD, NGC HD, Filmbox , HBO HD, Nova HD, Nova sport HD, HD+, Discovery HD nic nemění, jak příjdou tak jdou dál

To je pravda, že nevíme vůbec nic. A to dokonce přesto, že nám UPC samozřejmě všechno předem říká (posílá do našich registrovaných emailových schránek).

:lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové máte jen blbý keci, jak všemu rozumíte, ale nevíte vůbec nic.

UPC u programů History HD, NGC HD, Filmbox , HBO HD, Nova HD, Nova sport HD, HD+, Discovery HD nic nemění, jak příjdou tak jdou dál

Nevím, jakým způsobem a v jaké kvalitě UPC dostává signál, jakouk kvalitu má objednánu, nevím, jaké technické prostředky používá k přenosu. To vše není pro tento aspekt důležité. Představa, že dostane nějaký signál, někam ho zapojí a nic se s ním neděje je ovšem směšná zase pro mne. Když už tomu tak rozumíte, copak se stane, pokud přivedu dva signály s kvalitou 30Mbs do jednoho muxu? Já Vám jen spolehlivě můžu říct, že bez úpravy signálu, to prostě neprojde. To spojovací zařízení to nepropustí. Ano máte pravdu, UPS s tím signálem nic nedělá, to dělá jen to zařízení a to není UPC. 8)

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...