Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Pánové máte jen blbý keci, jak všemu rozumíte, ale nevíte vůbec nic.

UPC u programů History HD, NGC HD, Filmbox , HBO HD, Nova HD, Nova sport HD, HD+, Discovery HD nic nemění, jak příjdou tak jdou dál

 

Jo, možná...ale proč na stránkách píšou o 16 Mb/s, když to 16 nejede ani na jednom? To je to, co mi vadí. Akorát se mi promíchaly kanály na kartě zbytečně, k ničemu.

 

A nebude to tím, že přidat musí v HBO ?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se prohodil eurosport HD s HBO HD a dále jsem přesouval NG HD.... Ale mám CA modul a názvy stanic zůstali jaké byli např. předtím tzn. HBO HD má název Eurosport HD a opačně.... lze to nějak změnit nebo se to ještě upraví od nich ???

 

Mám TV Samsung a ještě STB a u obou došlo k přejmenování automaticky. Asi problém u tvé TV nebo STB

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Já mám taky TV Samsung LE46C65O s modulem, ale přejmenování stanic tedy nedošlo... můžu vytáhnout modul jak chci , ale stále pod HBO HD mám Eurosportort a to samé u nG HD..... :cry: Navíc ten mux kde je HBO HD dneska děsně kostičkuje. Lokalita příbram....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové máte jen blbý keci, jak všemu rozumíte, ale nevíte vůbec nic.

UPC u programů History HD, NGC HD, Filmbox , HBO HD, Nova HD, Nova sport HD, HD+, Discovery HD nic nemění, jak příjdou tak jdou dál

 

Jo, možná...ale proč na stránkách píšou o 16 Mb/s, když to 16 nejede ani na jednom? To je to, co mi vadí. Akorát se mi promíchaly kanály na kartě zbytečně, k ničemu.

 

A nebude to tím, že přidat musí v HBO ?

 

Nevím, ale nebaví mě ty stanice furt otravovat s takovýma hovadinama, když UPC se chová neustále jako mrtvej brouk a pohotová komunikace se zákazníky je nulová.

 

Asi to vyřeším tak, že se se všemi stanicemi spojím (Discovery, History, MTV, HBO, AXN, VH1, National Geographic, Eurosport, Universal) a zeptám se jich na rovinu, jak se situace má. Přesto stále zastávám názor, že UPC některé! stanice przní a zbytečně snižuje jejich kvalitu, protože nemá na to kapacitu. Viz. filosofie 1 kanál 30 Mb/s místo dvou s 10 Mb/s a zbytek SD v jednom muxu, která pro UPC nemá logiku. Pokud se to nějak prokáže, určitě se o tom na internetu dočtete.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíte, když to tak bylo uděláno (MUX9 - 2HD 4SD) a došlo k navíšení BR u HD kanálu, tak se tu hodně lidí může p....t, že se přesunuly kanály.

 

30 Mbps v současnosti nikdo nebude HD kanál vysílat, protože je to drahé. A je jedno jestli je to v DVB-S, DVB-T nebo DVB-C a myslím si že i u většiny IP operátorů by to nebylo nejjednodužší.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Tak se taky přidám...

Mám Samsunga LE40C650 s CA modulem a taky se mi samozřejmě přehodily kanály HBO HD a Eurosport HD.

Nechápu, když rušili Viasat, tak se o tom psalo všude, dokonce přišlo info emailem a když přehodí Eurosport s HBO, tak aby člověk informace hledal po všech čertech.

 

Teď by mě hlavně zajímalo, jak automaticky změnit názvy stanic, které mi zůstaly původní. Tedy Eurosport mi běží pod názvem HBO HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Holt je to s některými zákazníky těžký. :)

Předtím se tady nadávalo, že má UPC web a žádné informace tam nedává. Tak zřídili rubriky Aktuality a Novinky v digitální televizi, kde informace o přehození pozic HBO HD a Filmoboxu HD s Eurosportem HD a NGCH HD visí už od 8.června, Tomus na to tady na fóru taky upozornil několik dní předem a lidi nadávaj stejně zase dál, že informaci nedostali. Zřejmě by UPC mělo zřídit pro každého posla, který každou změnu přijde sdělit osobně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...