Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jan999
Hmm, oficiální politika... Tak dobrá, podívejme se tedy na to, jak si Václav Klaus kolikrát v mnoha názorech podával ruku s Putinem. A mnohá média mu to baštila a ještě ho v tom podporovala. A přesto jsem se nestal ovečkou Klausových poskoků. Takže asi tolik k té Vaší "východní pravdě". A to, že jste mladý a nepamatujete dobu, kdy náš stát sloužil ruským zájmům, Vás nijak neomlouvá. Já tu dobu také už moc nepamatuji a přesto nechci, abychom znovu spadli do ruské sféry vlivu. Vy, pan Klaus a někteří další o to naopak, zdá se, enormě stojíte, ale pak se nedivte, když proti Vám lidé jako já, kteří o toto nestojí a nechtějí návrat starých časů, budou důrazně vystupovat.

Jenže jedna věc je Václav Klaus, který je v tomto směru zcela výjimečný, zejména díky jeho projevech v OSN, on ale nepředstavuje médium, mluvil jsem o masmédiích, názory p. Klause nemají nijak výraznou moc tvořit veřejné mínění. Důrazně vystupovat můžete, jen se nesmíte divit důrazné obraně z naší strany, to je ta ozvěna z lesa :) Bohužel nechápete, že chtít slyšet i postoje druhé strany neznamená chtít spadnout do nějaké sféry vlivu, alespoň já o nic podobného nestojím, nicméně v budoucnu, kdy má největší světovou ekonomiku představovat Čína, (od r. 2016) nebude možné země BRICS zcela přehlížet.

Také jste psal něco o propagandě RT a jiných Putinovských vysílaček a slepých Putinových podporovatelích... Koho jste tím například myslel a s jakým prohlášením daného člověka nesouhlasíte? V časopisu Týden vyšla nedávno anketa ze které vyplynulo, že 65% občanů ČR podporuje prezidenta Assada i přes onu mediální masáž, stanice RT neobhajuje nacismus, reprezentovala postoje velké části občanů ČR a vy by jste si měl uvědomit, že zde sdělujete jen své vlastní názory a nemáte komu co říkat o nějakém stydění.

Jinak souhlasím s tím, co zde bylo řečeno jedním z diskutujících, to podstatné je, kam se poděla RT, jestli může být v budoucnu znovu zařazena a proč nebyla vyřazena (z čistě apolitických důvodů - lol) třeba nějaká americká/britská stanice (CNN, NBC, BBC, Euronews).

Upraveno uživatelem Jan999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč jste museli zrušit RT, a přitom je tam desítky cipovin. A jo, asi to proto, že tam říkaj víc pravdu než západní média.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Nevím proč jste museli zrušit RT, ...

Hele milý mehdi.zejnulahu, já ani nikdo ze zde přítomných ti RT fakt nezrušil.

Prosím, stěžuj si na webu UPC. Nejlépe pak zde: Kontaktní formulář.

A nebo jim klidně zavolej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

časopisu Týden vyšla nedávno anketa ze které vyplynulo, že 65% občanů ČR podporuje prezidenta Assada

:lol: tak tomu se musím zasmát. Je to jen ukázka všeobecné vzdělanosti většiny našich občanů a lenosti si zjistit relevantní informace. A také důkaz omezenosti většiny našich občanů. Proč? Češi už 20 let hutně nadávají na odesáky a socany. Ale celých těch 20 let neustále ve volbách volí odesáky a socany :lol: . Ukázka omezenosti našeho národa, kterému se směje celý svět. nás už ani nikde neberou vážně a nikdo se s náma už nechce bavit. bydlím od Německa, co bys kamenem dohodil. Názory němců (prostých lidí) na nás tu ani nebudu tlumočit.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jestli to není spíš tak, že ti co nadávají, jsou slyšet mnohem víc než ti, kteří s danou stranou sympatizují.

Názor Němců je pak nepodstatný, ostatně u mnoha lidí tady oni taky nejsou nijak zvlášť oblíbení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Nechtěl jsem do tohoto off-topicu zasahovat, ale jako omezenec působíte teď vy. Kdo ostatně jsou ti protivníci Assada - demokrati nebo lidé, jejichž heslo je křestané do Libanonu, Alavité do hrobu? Proč asi všechny menšiny podporují Assada? Nemyslíte, že oni vědí daleko lépe než vy, co se stane, až se tihle "bojovníci za svobodu" dostanou k moci. Co třeba takový Aleppo v Sýrii - místní řikají jasně: dokud sem před půl rokem nepřišli ti Vaši bojovníci, byl tu klid. Nikdo bojovat nechtěl. Teď je město naprosto zničený. Ostatně stačí se podívat do Egypta - tam byla podle těch Vašich znalých Němců pomalu sametová revoluce. A výsledek - objektivní novinář vám řekne, že takové pravomoci jako má Mursí neměl ani Mubarak. Ve svobodě slova klesl Egypt o x míst oproti předchozím rokům. O zvýšeném počtu útoků na křestany ani nemluvě. A co taková Libye - ten útok na velvyslanectví USA jste zapomněl? To, že se ničily sufijské hrobky v Misuratě jste nepostřehl? Že ženy, které dříve nemuseli mít za Kadáfího v TV závoj, ho teď mít musí? Představte si, že v Sýrii ho mít nemusí /zatím/. Spíš se my Češi musíme smát, jak naivně omezení jsou ti Vaši Němci. Ostatně proč se teď čím dál víc mluví o islamistické zimě a ne arabském jaru?

Upraveno uživatelem Dinkylinky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...