Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jan999

Původně jsem reagoval na výrok "Nechapu sice, proc museli zrusit rusaky - kdyz tam maji rezervu", chtěl jsem jen vyjádřit nespokojenost se zrušením stanice RT, což jsem udělal, to že se členové "Peno a Ivo" pustili do čistě politické diskuse, přímo nesouvisející se stanicí RT (=rozuměj nedávnou součást programové nabídky UPC česká republika) není má chyba a asi by bylo dobré napomenout také je. Co se týče registrace, v případě, že vám vadí diskutující, kteří nejsou registrováni, možná by bylo dobré zařídit aby diskutující mohli diskutovat pouze po registraci, jako je tomu v jiných diskusích, typ vašeho fora neovlivňuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No, snad naposled. Promiňte Jene, ale už ten Váš první příspěvek byl demagogický a politický. A v tom druhém jste mne rovnou urážlivě nazval ovečkou jenom proto, že nesouhlasím s Putinovou politikou a nevěřím propagandě RT a jiných Putinovských vysílaček a slepých Putinových podporovatelů (na některé z nich jste sem dokonce dal odkaz). Takže mi odpusťte, pokud teď ovečkou Putinovské propagandy nazvu naopak Vás. A už snad dost o tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jan999

Peno, na rozdíl od vás, jsem zmiňoval i RT, což byla součást programové nabídky UPC, takže úplně "off-topic" tento příspěvek nebyl, vaše odpověď byl jakýsi ideologický útok, nemající se stanicí RT mnoho společného, zřejmě jste jí nesledoval, zato o ní rád diskutujete... Co se týče urážek, začal jste vy, konstatováním, že jsem slepý a mám se stydět, označení ovečka bylo adekvátní vaší přiostřené rétorice, inu jak se do lesa volá... :) No a s tou ovečkou to máte složité, v této zemi se Východní pravda moc nenosí a člověk se k ní zpravidla dostane tak, že mu něco nesedí na té "oficiální" mediální pravdě, což vyžaduje naslouchat oběma stranám, věřte mi, ovečka jste přece jenom vy :)

 

Co se týče ruského balíčku upc - 1. neobsahuje zpravodajský kanál a nemá nic společného s programem o kterém se zde bavíme, ale děkuji za informaci. 2. mou generaci už ve škole rusky nikdo neučil a ta starší ráda zavzpomíná, tento balíček jde zajisté na dračku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Hmm, oficiální politika... Tak dobrá, podívejme se tedy na to, jak si Václav Klaus kolikrát v mnoha názorech podával ruku s Putinem. A mnohá média mu to baštila a ještě ho v tom podporovala. A přesto jsem se nestal ovečkou Klausových poskoků. Takže asi tolik k té Vaší "východní pravdě". A to, že jste mladý a nepamatujete dobu, kdy náš stát sloužil ruským zájmům, Vás nijak neomlouvá. Já tu dobu také už moc nepamatuji a přesto nechci, abychom znovu spadli do ruské sféry vlivu. Vy, pan Klaus a někteří další o to naopak, zdá se, enormě stojíte, ale pak se nedivte, když proti Vám lidé jako já, kteří o toto nestojí a nechtějí návrat starých časů, budou důrazně vystupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ta starší ráda zavzpomíná,

Já jsem ze starší generace, která se povinně učila ten světojazyk, s kterým se nikde nedomluvím a v pobaltských republikách, kde ruštinu ovládají, jí zásadně nepoužívají (proč asi - nastuduj si historii). Ruštinu do mě cpali od 4. třídy základní školy (ZDŠ se tomu říkalo) až po střední školu. A že bych rád zavzpomínal na ony časy ? Si se snad zbláznil.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...