Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Nestačím se divit jak se tu" živě diskutuje" nad jednou stanicí ,která zmizela a o úrovni demokracie u nás a ve světě. Tohle vlákno se, ale jmenuje "nové stanice". Chápu, že není asi o čem psát, když žádné nové stanice nejsou, ale ty příspěvky jsou normální spam. UPC by prozatím mohla zařadit stanici prima zoom,která už vysílá. A na příspěvky např. od 1.3. se má objevit.... ve vysílání.... už nevěřím, protože si vzpomínám jak je vždycky UPC "pružné" při přidávání nových stanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon
Musím zklamat, takhle to nebude :-o

 

A jak to tedy bude?

 

Programové změny

- Na konci prosince spustila televize Nova svůj další TV kanál s názvem Smíchov, kanál je zaměřn na komedie a zábavu.

- TV Nova také připravuje pro diváky už svůj sedmý kanál s názvem Telka, odstartuje na konci února

http://www.digizone.cz/clanky/telka-ods ... vize-nova/

- Na přelomu ledna a února se chystá v síti spuštění dalšího multiplexu v DVB-C, měl by obsahovat nové kanály Novy, Primy a regionální kanály jako Slovácko, Zak a Gimi.

 

- Podle informací z Facebooku UPC:

*Animal Planet HD - předpokládané období spuštění tohoto programu je přelom ledna a února tohoto roku.

*Na přelomu ledna a února bychom rádi rozšířili naší nabídku o nové české HD upscale programy z kvalitního SD signálu ze studia. Adepti jsou Nova Cinema, Fanda, možná Smíchov, Prima Cool a Love. Nejedná se o nativní HD rozlišení, ale díky kvalitnímu signálu a naší technologii jsme tyto programy schopni převést do HD rozlišení.

* Kino Svět bude zařazen do naší programové nabídky na přelomu ledna a února 2013.

 

 

- Chystá se balíček "Česká klasika" obsahuje kanály CS film+mini a Šlágr TV do nabídek Klasik a Starter bude zařazen zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

* Kino Svět bude zařazen do naší programové nabídky na přelomu ledna a února 2013.

 

 

- Chystá se balíček "Česká klasika" obsahuje kanály CS film+mini a Šlágr TV do nabídek Klasik a Starter bude zařazen zdarma.

Kino svět by měl prý být také v balíčku Česká klasika :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

http://zpravy.idnes.cz/tv-petka-ukoncil ... _domaci_hv

Telefónica O2 informaci o konci vysílání obdržela v pondělí před 16. hodinou, a protože provozuje placenou službu kabelové televize, informaci zveřejnila.

Ze zprávy vyplývá, že Telefónica své zákazníky informovala. Je tu nějaký zákazník UPC, který byl také informován?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy informován nebyl a upřímně - je mi to ohledně bulvárního škváru "Pětka" fuk. Tento kanál jsem měl šoupnutý úplně nakonec, neb bulvární televize, kde měla mít hlavní roli "madam", která chlastá cisterny rumu a není schopná ani dodržet to nejzákladnější., opravdu nemusím. Horší škvár na kabelovce ještě nikdy nebyl

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já jsem informován byl.

Sice ne od UPC, ale díky Twitteru a G+. :)

I když abych zcela nekřivdil UPC, tak v EPG je text: "Televize Pětka ukončila vysílání".

Možná to někdo považuje za informování klietů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...