Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Retiree

Informace ze serveru DigiZone.cz

Diváci v Praze si pravděpodobně od přelomu února a března budou moci naladit novou televizi Kino Svět...

... Podle informací DigiZone.cz už se Pohl dohodl na zařazení stanice předběžně také se společností UPC Česká republika, která by měla kanál zařadit do některé z nižších nabídek.

http://www.digizone.cz/clanky/kino-svet ... dnout-upc/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nejbližších dnech a týdnech nám tedy přibude: Prima Zoom, Animal Planet HD, Kino Svět, nový kanál Novy a několik českých HD upscalů. To mi přijde na rozjezd celkem slušný. Příští týden by se měl nejspíše objevit tedy nový mux.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

No, já nevím, Prima Zoom a Kino Svět jsou oba v podstatě stejné kanály, ačkoliv u Primy Zoom si nejsem jistý, jak dlouho zůstane (čistě) dokumentárním kanálem, podle mě totiž neplacený dokumentární kanál nemá v Česku moc šancí na prosazení se, takže očekávám postupný útlum kvality a možná i pozvolný přechod na jiný typ obsahu. Sedmý kanál Novy, tam je asi vůbec škoda slov. A upscale HD, to je jen plýtvání místem, které se dá využít lépe. Když se podívám na ČT2 HD a ČT2 SD tak prostě žádný rozdíl v kvalitě nevidím. Místo toho bych raději viděl buď skutečné nativní HD kanály nebo kvalitní SD kanály. Takže jediné, co asi opravdu z toho letošního prvního rozšiřování uvítám, je Animal Planet HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanyZ
Nevím proč, ale když má někdo problém, tak radši nenapíše odkud je. On by mu pak někdo mohl poradit rychleji a to by nebylo asi ono. Poradil jsem mu odkaz na seznam kanálům. Tam si ani nenašel ty parametry MUXU co chce chytat ...

Samozřejmě podle lokality může být i problém s rušením tohoto konkrétního kmitočtu terestrickým vysíláním ....

 

Jinak podle toho, že chytá Polární jsem dedukoval, že jde o Ostravsko. Tam by nemělo docházet k rušeńi toho muxu. Jako další možnost je, že je televize přepnutá do nějakých oblíbených předvoleb. Nepíše ani kolik má na laděných programům. Na Ostravsku to může být 122 nebo 123 TV programů a 42 rádií. Má je na laděný všechny?

 

Celkem dost dotazů

 

 

Omlouvám se za pozdní odpověď, byl jsem mimo ČR.

 

Takže dotazy...

 

 

Karviná

TV není v oblíbeném

kanálů mám 126 + 34 radii

 

 

a smíchov pořád nejede, zkoušel jsem i ladit na:

 

642 MHz, 6900 kS, 64QAM (to mají být nové parametry muxu po překopání sítě).

 

a taky nic... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co psal Tomus, tak přeladěná města by měla být Pardubice, Žatec, Cheb, Sokolov a Zlín. Všude jinde je to po staru. Takže Karviná je na kmitočtu 786 MHz se SR 5000. Tam bych hledal.

Jinak já mám naladěno 122 TV a 43 rádií (z toho je 1 rádio je bez názvu a nehraje)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Já mám naladěno 123 TV a 43 rádií (z toho je 1 rádio je bez názvu a nehraje)

To bude těmi zahraničními kanály:

ORF 1

ORF 2

ATV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanyZ

Na tom kmitočtu -

 

síla signálu kolísá mezi 93% a 0% ...

kvalita signálu 0%..

 

nejde vůbec nic naladit :(

 

ORF a ATV nemám vůbec mezi kanálama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...