Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Velké Británii žije zhruba 60 milionů lidí. Z toho mělo černobílou TV v roce 2006 asi 41 000 lidí. Roku letošního už jenom asi 20 000 lidí. Po kompletním napojení na DVB-T2 (poslední vysílače se přepojovaly v nejchudším regionu, což je Severní Irsko) jich opět rapidně ubude.

Nebral bych to jako něco směrodatného. I u nás se při počtu obyvatel 10 milionů najde dost černobílých TV (na počet obyvatel možná i více, jak v GB)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kondor

Z emailu-- Podle informací z Facebooku UPC: "do konce roku a v lednu 2013 nenastane v HD programech žádná změna. Je možné, že se v HD objeví program Animal Planet. Na přelomu ledna a února 2013 bychom chtěli přidat 4 programy v HD rozlišení. Dle našich informací jsou v jednání programy Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool a Love. Bohužel Markízu ani Jojku v HD zařadit neplánujeme".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanyZ

Zdravím, nehraje mi Smíchov na TV, ve které mám UPC CA modul ani automaticky, ani po přelazení nenašel tento kanál. Na DVB-T ve vedlejší místnosti /od UPC/ jsem Smíchov naladil. Nevíte, kde může být problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...