Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Aha... No ja mám od začátku Plus (tehdy Extra), takže jsem nic ani nepostřehl. Nemilé, no.

 

Řekl bych, že 1. se objeví jak Zoom, tak AP HD. A pokud ne hned 1., tak v tom týdnu.

 

Myslím si ale, že tím to s dokumentárníma kanálama končí. Úplně. Bude jich dohromady pomalu 20. Nevím, co ještě - kromě Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD - by UPC mohlo reálně přidat. Máme v nabídce v podstatě všechno. Teď je spíš na těch samotných stanicích, aby pracovaly na svém zlepšení (přechod na 16:9, vylepšení prezentace a obsahu).

 

Podobně to vidím se sportem - tam už chybí jen ESPN America HD, případně Sport1/2 HD. Ale myslím, že to moc nespěchá.

 

Teď bude imho řada na hudebních, zpravodajských, seriálových/filmových a dětských.

 

Tipuju, že UPC bude vybírat z následujícího: BBC World News HD (ještě nevysílá), Cartoon Network SD/HD (ještě nevysílá), CNN HD (ještě nevysílá), ČT3 (ještě nevysílá), Disney Channel HD (ještě nevysílá), Film Europe Channel SD/HD, MGM HD (ještě nevysílá), MTV Live HD, Nickelodeon HD (ještě nevysílá), RT HD, Universal Channel HD (ještě nevysílá)

 

Jak můžete vidět, výběr pro rozšiřování není zatím největší. Dost stanic ještě nevysílá. Proto to vidím tak, že do léta přibudou možná ještě 2 kanály a zbytek si UPC nechá na 2. polovinu roku - až se všechno zaběhne a spustí. Nesmíme zapomenout taky na HBO GO.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V to doufám asi nejvíc, ale pochybuji, že výběr bude nějaký velký a za rozumnou cenu. Nevím, proč UPC neudělá o tom na Facebooku anketu. Stačí jednoduše "Chcete nové zahraniční balíčky? Ano/Ne". Ať to nechají běžet čtvrt roku a uvidíme výsledek. Nic složitého na tom nevidím. Určitě se nabízí francouzština a španělština. Mohl by být i asijský balíček. Otázkou ale je, jak si vede ten ruský. Pochybuji, že se někdy dozvíme čísla.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Tak z dokumentárních stanic chybí Viasat Nature. Stejně tak je Viasat HD - alespoň podle jejich www. A co DokuCS?

Když zpravodajský kanály nabízelo UPC za 1 kč měsíčně, tak je ti jasný, jaký je o ně zájem - téměř nulový. Osobně doufám, že tímhle nebudou zaplácávat prostor, i když jsou velmi levný.

Ty dětský kanály - nesleduji je, ale chápu, že další kanály své publikum najdou. To samý hudební kanály.

Sportovní - a co Digi Sport? Ale předpokládám, že tam by to bylo za další poplatky jako ty ruský kanály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi Sport jsem přesně z tohoto důvodu nezmiňoval. Je to možná jediná věc, která drží Digi TV nad vodou. Kdyby to v UPC bylo, tak imho pouze extra a za poplatek.

 

No, nějaký zájem o zpravodajství v HD určitě je. Jinak by se do toho přední stanice nehrnuly. A že by je to nic nestálo se říci nedá. Spíše naopak. Zvlášť u těch velkých, které mají pomalu všude pobočky. Jednou se dočkáme i u nás s ČT24.

 

Pravda. Viasat Nature na doplnění těch stávajících může být. Tuším, že ho snad má i UPC registrované. Viasat HD je ale imho nepravděpodobný. Ve stávající podobě to připomíná přepínací ČT HD a nepříjde mi, že by po tom kanálu byla nějaká velká poptávka. Kromě Skandinávie, kde jsou i různé odnože, moc rozšířený není. Tipuju, že asi bude i trochu dražší - podobně jako Animal Planet HD. Časem možná, ale letos bych ho nečekal. A DokuCS... Ten je na tom podobně jako zbytek "CS" kanálů. Moc bych v to nedoufal.

 

Jsem zvědav, jestli se s novými kanály objeví i nový multiplex nebo to UPC nacpe někam na úkor kvality. U Animal Planet HD by měl být průměrný tok nějakých 10-12 Mbps.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ještě jste pánové zapomněli na Slovak Sport, ačkoliv u něj si nejsem jist, jestli má práva na vysílání v ČR. A z dětských je tu pak ještě Megamax a vzhledem k tomu, že ho vlastní Chello, tak to vidím asi nejreálněji, jako nový kanál. Ale vzhledem k tomu, jak dlouho jim trvalo přidat Spektrum HD, který je také od Chello... no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufám, že přibudou konečně i další balíčky se zahraničními kanály jako je nyní ruský :)

 

To bych také uvítal.Bohužel, jak jsem se tázal na fóru Facebooku, bylo zodpovězeno, že se s dalšími zahraničními programy zatím nepočítá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...