Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

asi správně nerozumím co znamená z jiného kanálu, ale nechytám z toho multiplexu nic :(
To znamená, že u tebe je ten mux na jiné frekvenci. Buď jak píše Retiree nebo pokud jsi na síti Karnevalu, tak ještě můžeš zkusit 234MHz/5000kS.
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, ale když má někdo problém, tak radši nenapíše odkud je. On by mu pak někdo mohl poradit rychleji a to by nebylo asi ono. Poradil jsem mu odkaz na seznam kanálům. Tam si ani nenašel ty parametry MUXU co chce chytat ...

Samozřejmě podle lokality může být i problém s rušením tohoto konkrétního kmitočtu terestrickým vysíláním ....

 

Jinak podle toho, že chytá Polární jsem dedukoval, že jde o Ostravsko. Tam by nemělo docházet k rušeńi toho muxu. Jako další možnost je, že je televize přepnutá do nějakých oblíbených předvoleb. Nepíše ani kolik má na laděných programům. Na Ostravsku to může být 122 nebo 123 TV programů a 42 rádií. Má je na laděný všechny?

 

Celkem dost dotazů :D

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Vsiml si nekdo taky ruske vlajky na Extreme Sport?? Co to je, to nam nabizi ruskou mutaci toho kanalu? Nechapu. Docela me to irituje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo, to by mě taky zajímalo. Nemá někdo včerejší TV Star? Jestli už je tam Prima Zoom uvedená?

 

Chci si po půl roce na TV aktualizovat a seřadit všechny kanály, protože tam mám ještě televize jako Stil atd. a čekám jen na Primu Zoom. Beztak je mě divný, že téměř nový Samsung nedokáže automaticky detekovat a aktualizovat kanál a ta stará plečka Handan to zvládá bez problémů. A to nemluvím o možnostech třídění. Nebýt toho nadšence co napsal Samsung channel editor tak už bych nejspíš dávno přišel o nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...