Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mkarek

doufám že jako nebudou předělávat prima a primacool na tu 128kbps. např dvbt a dvbs je primalove pořád 192kbps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

To je t.zv. rozšiřování sortimentu cestou odstraňování kvality. Dost lidí si na to potrpí. Hlavně, že bude co nejvíc kanálů. To, že jsou to vlastně jen pohyblivé šmouhy je vedlejší. O kvalitě programů už vůbec není třeba mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cbs drama a reality už jedou. Dle letmého shlédnutí ovšem s velmi slabým datovým tokem. Zvuková stopa u obou je česká, anglická a ruská. U cbs drama to sice píše místo anglické španělskou, ale je tam angličtina. EPG zatím nejede, alespoň ne u mně.

 

Jen škoda, že tam zřejmě budou reprízovat staré seriály, které tady už několikrát běžely. Když jsem viděl upoutávky na dynastii a příady otce dowlinga, tak je mi jasné že sem moc často nepřepnu. Přitom mohli klidně zařadit US filmy ze 40.-70. let, které tady nikdy vysílány nebyly a na které bych se občas rád podíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

A k tomu několikahlasé "dabingy", kde dabéři vyloženě čtou dialogy. Chtěl jsem se tam dneska dívat na Hawaii 5-0, ale po tom, co tam teď slyším, si to asi odpustím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...