Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
protoze slagr tv v dvb-t pres upc jede v HD a pokud nemas hd prijimac jede bez obrazu jen zvuk

Jo, to bude ono, včera mě přitom surfování po kanálech nenapadlo, že to tam pouští v HD. Přijímač mám sice HD ready, ale bez DVB-T MPEG-4 tuneru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tak jsem asi přišel na to, proč jsem musel znovu ladit mux 2. Nevím, jaké úpravy UPC dělalo, ale na tomto muxu silně klesla úroveň i kvalita signálu. Nevím, jestli se to týká i dalších kanálů, zatím jsem to ještě neprohlížel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludeko

Já mám ty nové radio stanice VALC jako TV programy s čísly nad 120, a dále mi zůstávají v přehledu nehrající původní radio stanice. Také v tom máte takový bordel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě větší mě TV LG nepobrala změnu parametrů rádií a pro jistotu je úplně všechny vymazala a nechce je znovu najít. Takže teď mám 0 rádií. Na 99% by pomohlo obnovit tovární nastavení, do něj se mi nechce. Zase min. půl hodina pryč, než vše potřebné nastavím, seřadím kanály, a to jen kvůli rádiím, které přes TV vůbec neposlouchám. Takže nejsi jediný, kdo s tím má nějaký problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...