Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pajabrunn
Prvotní nadšení myslím vyprchá po pár odsledovaných minutách :-)

No vidíš. Já si třeba Pohodu (v dvbt) občas pouštím. Spíš jako kulisu. To co tam pouští mi většinou prostě sedí.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiripoky

Přidán Eurosport 2HD konečně jsme se dočkali 1.10. tedy o 3 měsice později, než byl slibován naopak ode dneška jsou zakodované ruské kanály škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Tak už je v nabídce Pohoda.Jen nevím co to vlastně je za televizi,pořád tam dávaj videoklipy.Neznáte někdo jejich program?Je tam i něco jiného než klipy?Jinak je to dost zbytečná stanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CBS Reality a CBS Romantica by měly být prý nejpozději v lednu. Já to tipuju na půlku listopadu, ale přesně to opravdu nevím a co jsem pátral, nepíše se to ani na netu. Asi to ale bude brzy. Jen jsem zaslechl, že by na 75% měly být 16:9.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočkáme se další nové české tv stanice v nabidce UPC, nebo to dopadne jako s TV Pohoda ? :

 

Televize Pětka odstartuje 15. října. Bude vysílat estrády a filmy

 

Televize „plná české zábavy“ spustí své promo vysílání už 1. října, divákům se na obrazovce objeví s klasickým programem poprvé o čtrnáct dní později. Stanice se zaměří na původní českou tvorbu a zábavu ve stylu klasických estrád.

 

Vice na:

http://www.digizone.cz/clanky/celoplosn ... mpaign=rss

 

http://www.parabola.cz/zpravicky/17700/ ... y-a-filmy/

 

petka-1-thumb.jpg

 

Info z Facebooku UPC:

V blízké době připravujeme výběrové řízení na dokrytí regionálního muxu. Jedním z kandidátů je i TV Pětka, která se o tuto možnost bude ucházet. Pokud ve výběrovém řízení zvítězí, dojde k jejímu zařazení do naší programové nabídky.

Honza K., UPC Facebook tým

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...