Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Od toho mas navod, kvuly tomuhle ti technik neprijede.

Doporucuju uvest STB do tovarniho nastaveni a vse naladit znovu.

Apropó: V návodu se netvrdí, že se musí najet na tovární nastavení, aby se potom při novém ladění celého kompletu naladilo dalších pár kanálů. To si tam nikdo ani netroufne napsat - to totiž popírá 21. století. To automatické přidání umí i "pravěký" Handan 5000. (vyroben v minulém století) Kaon je šmejd šmejdů.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od toho mas navod, kvuly tomuhle ti technik neprijede.

Doporucuju uvest STB do tovarniho nastaveni a vse naladit znovu.

Apropó: V návodu se netvrdí, že se musí najet na tovární nastavení, aby se potom při novém ladění celého kompletu naladilo dalších pár kanálů. To si tam nikdo ani netroufne napsat - to totiž popírá 21. století. To automatické přidání umí i "pravěký" Handan 5000. (vyroben v minulém století) Kaon je šmejd šmejdů.

 

A nemáte náhodou přepnutý nějaký vlastní seznam, místo základního?

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BrkoBrko

Jo to je ono, když mi Standa poradil jak to naladit, tak jsem se vztekal kam to Kaon uložil, no nakonec stačilo přepnout můj seznam na VŠECHNO a tam to bylo uloženo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to tady: 314 MHz SR 6900, QAM 64 našlo tyto požadované kanály: AXN_HD, Barrandov_HD, rezerva_HD1, rezerva_HD2. Viděl jsem je na obrazovce pěkně napsané. Takže Kaon je skutečně našel. Jenže ....... po odchodu z ladění mi Kaon v takovém obdelníčku napsal: nalezeno TV (0), nalezeno Radia (0). Ačkoli na pozadí jsem stále viděl ty naladěné nové kanály. Podle Kaonu jsem zřejmě viděl blud. Po zmáčknutí OK mi to sice nabídlo možnost uložit (což jsem udělal), no ale nula je prostě pořád nula. tedy nic.

Pomohlo až návrat do továrního nastavení a pěkně všechno od píky, jako bych si pořídil fungl nový STB a poprvé ho připojil. To je opravdu velice intuitivní přístup, fakt naprosto normální. (jsme ještě vůbec v Evropě, nebo už v Asii? ). No a zhruba hoďku zabralo nové nastavení (což je defacto nutnost, protože jenom blb může do sítě pustit ČT1 vepředu a ČT_HD až někde hluboko dozadu., což se týká i mnoha ostatních kanálů, které jsou nelogicky rozházené a nemá to patu ani hlavu)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze to spis bylo nejakym spatnym nastaveni STB, nez problemem na strane UPC, ja s pridavanim kanalu u kaona problem nikdy nemel, to naopak Handan je v tomto blbejsi protoze nove kanaly prida az na konec seznamu, kdezto Kaon je da presne tak jak je to nadefinovane.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já tedy dávám přednost zařazení nových programů na konec. Stejně by se mi pravděpodobně nezařadili tam, kde je chci mít, takže bych je stejně přesouval, a nemusím je hledat v celém seznamu.

P.S. Ivo, berte to sportovně, dějí se i horší věci :D Koneckonců, najít dneska přístroj neasijského původu je malý zázrak - a netýká se to jen Česka.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...