Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Kanál 5„fanda“, tedy připravovaný pátý program televize Nova (a třetí neplacený kanál této televizní skupiny) . Podle dosavadních informací by pátý program Novy měl vysílat pozemní cestou a celoplošně

 

To není vůbec jisté. Nova se zatím k tomu odmítá vyjadřovat a odkazuje až na informace, které dodá až v "řádu několika týdnů". Naopak si teď pro "fandu" požádala o licenci o satelitní vysílání, což může znamenat, že uvažuje i o jíném způsobu vysílání než je bezplatné DVB-T. Podle serveru Mediaguru by "nový placený kanál by byl v souladu se strategií mateřské CME, kterou si vytyčila do dalšího období. Uplatňuje ji napři. i na internetu v projektu Voyo.cz."

 

Viz:

http://www.mediaguru.cz/2012/06/paty-ka ... e-placeny/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj včera mi do emailu přišel Dotazník k vyplnění jak by líbil a jestli bych měl zájem o nový připravovaný program.Asi zjištujou jestli je o takový program vůbec zájem a pak se rozhodnou.

Jednalo se o nový program TV NOVA.

Mohl bys me ten mail preposlat ?

dik.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katoda

Na digizone.cz dneska o tom vyšel taky článek jenž tvá slova potvrzuje

viz. http://www.digizone.cz/clanky/kanal-5-novy-pozadal-o-zmenu-nazvu-skutecne-z-neho-bude-fanda/

 

Pokud to chápou jako přímou konkurenci Prima COOL tak si myslím že jako placený kanál by to asi moc neobstálo . Uvidíme jak to nakonec bude

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

ale ja si myslím,že ten "mini" obraz v strede pri AXN HD,nie je vždy,iba pri urcitom type vysielaneho obrazu. Uz som to videl aj na inych kanáloch občas. Ale ano,je to hnus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslete...

AXN HD = 16:9

Logicky pořad, který mají k dispozici v 4:3, bude po stranách s pruhy. Pokud to je ještě k tomu 4:3 Letterbox, tam tam bude takováhle malá krabička (pruhy nahoře, dole, vlevo, vpravo). Jinak to bohužel nejde.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cvancara - tak AXN mám dvakrát, jednou HD je tam tma a v EPG odkaz, že program je na jiné předvolbě a SD AXN, kde je normálně program, ale není logo AXN HD.

No a dnes jsem v poště četl nějaký email od UPC, že AXN HD bude od 1.7. Tak jsem úplně jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...