Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Tak já osobně bych vyloženě extra nové pořady ani moc nevyžadoval, ale ty stávající vysílat v HD (a řada z nich v HD vysílá - ovšem ne u UPC)

A co se týče nabídky a toho, že češi nic nechtějí? Úsměvné. Pokud je to pravda, pak češi jsou přiblbým národem (no, když k tomu vezmu výsledky voleb a co vše si beztrestně naše vláda na češích může dovolit - jsme opravdu přiblblým národem)

Apropó: Stačí srovnat německou kabelovku a naší UPC. UPC je pouhým chudým, nemytým, špinavým a v blátě se rachtajícím ............. (a to i ty ceny Kabel Detschland jsou příznivé (česká průměrná mzda nedosahuje ani jedné třetiny mzdy německé - to kdyby se ty ceny někdo snažil převést na naše, a opoměl fakt o německých realných mzdách - to velmi rádi dělají naši podnikatelé a také Úřad vlády, a čecháčci jim to baští o sto šest)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Občas mi to tu připadá, jako když do obsazeného vlaku nastoupí skupinka lidí, kteří se po chvíli začnou rozčilovat, že chtějí jet zcela jinam, než ostatní a dožadovat se, aby vlak jel podle jejich přání.

Vždyť smlouvu na služby každý uzavírá dobrovolně a UPC má veřejně dostupné obchodní podmínky, programové nabídky i ceníky, takže každý ví, do čeho jde. Nevěřím tvrzení, že kdo se neupíše UPC, nemá možnost sledovat televizi. Prostě a stručně, když se mi v některém obchodě nelíbí zboží, nežádám, aby změnili sortiment, ale jdu prostě jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže v kabelovce má UPC monopol (zdůrazńuji: v kabelovce). A pak tu je asi pět tzv. městských kabelovek v republice. Celostátně ovšem pouze UPC (ještě tu býval Karneval - škoda ho). Takže není možnost jít k jiné kabelovce. To je asi jako s podnikem ČEZ. Pochybuji, že se ti líbí cenová politika. A už jsi šel jinam? A kam?

Pro ty, co si pletou kabelovku se vším možným a tvrdohlavě tvrdí, že je výběr: Máme zde DVB-C (to je ona kabelovka), pak DVB-S (to není kabelovka), DVB-T (to také není kabelovka) a IPTV (ač si to někteří myslí, ani toto opravdu není kabelovka). Apropó: když se mi nelíbí auto, tak mě poradíte: "kup si jiné auto". No, však je velký výběr. Silně pochybuji, že mi někdo normální poradí: "tak si kup loď", nebo "tak si kup letadlo", apod.)

Jo a ještě něco: UPC ve svých reklamách tvrdí něco ve smyslu: "Vaše kabelovka". A jinak v tržní ekonomice, která ovšem funguje v té druhé polovině Evropy, platí, že zákazník je pán., on totiž platí a firma, aby dostala zaplaceno, musí udělat to, co požaduje zákazník. To je to, co v postkomunistickém světě nebude fungovat ještě tak 100 let. tady jsou totiž ovce. Mají ohnutý hřbet, drží hubu a držkou rejou zemi. Tak nějak to zpíval Karel Kryl ..... už před 40-ti lety. Nezměnilo se tu vůbec nic.

Je velká škoda, že neexistuje přeshraniční spolupráce, např. v tom, že by sem mohla, alespoň zatím do pohraničí vstoupit ona německá Kabel Deutschland. UPC by to mohla definitivně zabalit. A nebo by si ji platili pouze ti, co nic nechtějí a jsou spokojeni, co jim vrchnost naleje do dřezu.

A pokud UPC chce investovat pouze do inetu, chce se zajímat pouze o inet a zajímá se pouze o inet, tak budiž., ale potom nechť divizi televize prodá někomu, kdo se o to bude starat, kdo bude mít zájem a bude to brát za svý.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Stále trvám na tom, že je i mnoho jiných komodit, které jsou dostupné pouze u jediného dodavatele a mám možnost je pouze brát, nebo nebrat. Kabelová televize dosud ještě není životní potřebou na kterou mám v rámci základních lidských práv nárok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále trvám na tom, že je i mnoho jiných komodit, které jsou dostupné pouze u jediného dodavatele a mám možnost je pouze brát, nebo nebrat. Kabelová televize dosud ještě není životní potřebou na kterou mám v rámci základních lidských práv nárok.

:D:D:D Nemám slov. Jen doufám, že takových není hodně. Jinak totiž budeme za západem zaostávat i nadále.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

A já bych to zas obrátil a řek bych, že je spoustá Čechů mudrlantů, kteří neumějí nic jiné než jen brblat a nadávat na různých diskuzních fórech, oni ví, jak se to má dělat nejlíp, oni ví, jak je to v zahraničí, ani prostě ví, jak by to měl dělat někdo jiný... sami ovšem nedělají nic, jen nadávají v těch diskuzích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já bych to zas obrátil a řek bych, že je spoustá Čechů mudrlantů, kteří neumějí nic jiné než jen brblat a nadávat na různých diskuzních fórech, oni ví, jak se to má dělat nejlíp, oni ví, jak je to v zahraničí, ani prostě ví, jak by to měl dělat někdo jiný... sami ovšem nedělají nic, jen nadávají v těch diskuzích.

Každý nechť dělá to, co umí a co chce dělat dobře, protože tomu rozumí. Někdo je programátor, dělá to už 30 let a je jedním z mála, které si firma drží. Jsou zase jiní, kteří prý umí chodit v televizním byznisu, ale při srovnání se zahraničím, to evidentně neumí. To srovnání se zahraničím není nic složitého. Máme inet a navíc ti, co bydlí v pohraničí, onu cizinu velmi často navštěvují. Ono stačí jenom srovnání "našich" KAONů s tím, co se používá jinde.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže v kabelovce má UPC monopol (zdůrazńuji: v kabelovce). A pak tu je asi pět tzv. městských kabelovek v republice. Celostátně ovšem pouze UPC (ještě tu býval Karneval - škoda ho). Takže není možnost jít k jiné kabelovce. To je asi jako s podnikem ČEZ. Pochybuji, že se ti líbí cenová politika. A už jsi šel jinam? A kam?

Pro ty, co si pletou kabelovku se vším možným a tvrdohlavě tvrdí, že je výběr: Máme zde DVB-C (to je ona kabelovka), pak DVB-S (to není kabelovka), DVB-T (to také není kabelovka) a IPTV (ač si to někteří myslí, ani toto opravdu není kabelovka). Apropó: když se mi nelíbí auto, tak mě poradíte: "kup si jiné auto". No, však je velký výběr. Silně pochybuji, že mi někdo normální poradí: "tak si kup loď", nebo "tak si kup letadlo", apod.)

Jo a ještě něco: UPC ve svých reklamách tvrdí něco ve smyslu: "Vaše kabelovka". A jinak v tržní ekonomice, která ovšem funguje v té druhé polovině Evropy, platí, že zákazník je pán., on totiž platí a firma, aby dostala zaplaceno, musí udělat to, co požaduje zákazník. To je to, co v postkomunistickém světě nebude fungovat ještě tak 100 let. tady jsou totiž ovce. Mají ohnutý hřbet, drží hubu a držkou rejou zemi. Tak nějak to zpíval Karel Kryl ..... už před 40-ti lety. Nezměnilo se tu vůbec nic.

Je velká škoda, že neexistuje přeshraniční spolupráce, např. v tom, že by sem mohla, alespoň zatím do pohraničí vstoupit ona německá Kabel Deutschland. UPC by to mohla definitivně zabalit. A nebo by si ji platili pouze ti, co nic nechtějí a jsou spokojeni, co jim vrchnost naleje do dřezu.

A pokud UPC chce investovat pouze do inetu, chce se zajímat pouze o inet a zajímá se pouze o inet, tak budiž., ale potom nechť divizi televize prodá někomu, kdo se o to bude starat, kdo bude mít zájem a bude to brát za svý.

 

1. Jestliže nepovažujete satelit za konkurenci kabelovky tak nechápu, jak tady můžete srovnávat kabelovou UPC se satelitním SKYLINKEM. Srovnávat lze pouze ZAMĚNITELNÉ věci (takže ne auto s letadlem, nebo lodí - v tom máte pravdu).

2. Srovnávat trh český s německým taky není zrovna fér. Němců je cca. 8x víc = potenciálně 8x víc zákazníků = i při nižší ceně pro 1 zákazníka vyšší zisky celkově.

3. K těm ovcím, držícím hubu... V minulém příspěvku jsem to napsal možná příliš složitě na pochopení, takže to zkusím maximálně zjednodušit (modelový příklad):

"Jako chlap se v TV koukám jenom na zprávy a sport. Takže sleduju pouze nějakejch 10 programů. Navíc, anglicky neumim a nějakej pos... bejzból mě nebere. Takže je mi ukradený celý ESPN Hádé i neHáDé spolu se všema ejč bí ou onan dement, nebo jaksetomenuje."

Můžeme o takovém chlapovi říct, že má omezený rozhled. Můžeme ho nazvat klidně i kulturním barbarem - ale těžko ho můžeme nazvat spokojenou ovcí. Stejně tak se to aplikovat třeba na ženskou, sledující výhradně telenovely - taky jí bude srdečně jedno, jestli je v kabelu Eurosport 2 International, nebo Bundesliga.

To, že se něco líbí Vám neznamená, že se to musí líbit také všem ostatním. A NAOPAK.

Samozřejmě souhlasím s tím, že komunikace se zákazníky bývá dost tragická. A co se týče celkové politické kultury v naší zemi :roll:

 

S úctou

Petr Beneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Naprostý souhlas s návštěvníkem. Polopaticky je možno podotknout, že pokud je někdo přesvědčen, že on je ten pán, který UPC platí, může jim prostě nařídit a oni musí poslechnout. Málokdo si totiž dovolí neuposlechnout svého pána a chlebodárce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999
Věřím. Já mám naštěstí kabel a výhrady vůči UPC se týkaly STB Kaon, což je podle mého názoru neuvěřitelný šmejd. Už je ale z domu, místo něj mám CA modul a jsem zatím spokojen.
ano,ale,stb je dobra vec. iba samotný cam modul by mi asi nestačil,aj ked mám TV kde sa dá nahrávat na USB...

 

P.S:k diskusii : nezabúdajte na slovíčko VIAZANOSŤ: u nás na SR je dvojročná,a ke dju uz podpisem,tak nemozem odist skor,ci som spokojny alebo nie som. Len ked zaplatim pokutu.takze nech mi niktoi nehovorí,ze ked sa nepaci mozem odíst ku konkurencii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...