Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lucio9999

aj u vas je kvalita eurosport2 mizerna? teraz pozeram seversku kombinaciu a obraz nestiha,akoby kostickuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych uvítal v upc stanice: Horror channel, Viasat nature, Tlc, Mezzo HD, Mtv HD, Nickelodeon HD, Sundance channel HD, Sport 1 HD. A ktomu HBO GO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

Nechápu (ve skutečnosti chápu, mám ho též) hlad po HD kanálech. Větší průšvih je ale imho naprosto nepochopitelné množství kanálů ve 4:3. Pro boha proč jsou?! I starší CRT TV si poradí s 16:9. Staré filmy v HD jsou fakt k smíchu (jako Pendolíno jedoucí na propadající se trati 50km/h), ale širokoúhlý film v letter-boxu je k pláči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

A to je letterbox bohužel ještě ten lepší případ. Bohužel stále jsou ještě pravidlem ořezy na 4:3, například nedávno na Prima Family Pixarovka z roku 2008 Wall-e. A Disney Channel je taky dobrý odstrašující příklad.

Na druhou stranu, také se poslední dobou začínají objevovat ořezy ze 4:3 do 16:9, což je úplně stejná, s prominutím, prasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz.:

 

Počet programů ve formátu 16:9 - 45

Počet programů ve formátu 16:9/4:3 - 19

Počet programů ve formátu HD: 13

Počet programů ve formátu 4:3 - 44

 

V současnosti je stav tak 50:50, možná 65:50... Za tohle ale nemůže UPC, nýbrž provozovatelé daných stanic. Bohužel k nám 16:9 a HD přichází, ve většině případech, později než v jiných zemích. V některých případech za to bohužel můžou okolní země (ukazuji na tebe, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko) a v jiných případech fakt, že náš trh není pro většinu mezinárodních stanic s českou mutací prvořadý. To samé se týká samotného programu a počtu/intervalu/brzkosti premiér. Existují však i výjimky. Ta politika okolo přechodu na 16:9 je o dost složitější a popsal bych asi jednu stranu, než bych vám to alespoň stručně vysvětlil.

 

Teď bych moc změn nečekal. S příchodem jara se však situace zlepší a obecně se letos počet stanic vysílajících 4:3 o dost sníží.

 

A k tomu HD... Proč všichni, co tu chodíte nenapíšete UPC? Napsat jim v jeden den 20 lidí, možná by je to trklo. Já jim tam sám psát nebudu. Dělám to již delší dobu a mají už asi ze mě legraci... Musí se taky konečně ozvat i někdo jiný.

 

Tyto výsledky ale o něčem svědčí:

 

Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?

Ano: 10

Ne: 37

 

Asi to zase pošlu UPC, tentokrát tomu novýmu PR...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

do upc muzes psat jak chces - tam je jim to jedno - na lidi prdi - chteji akorat prachy - jsou to smejdi - je to asi 3 roky co me 18. prosince vypadl komplet signal - volal jsem na poruchy a technik ze prijde 6 ledna - kdyz prisel nahodil to za 10 sekund v rozvadeci - kdybych nemel satelitni tv tak bych byl 3 tydny o vanocich bez tv - takovych pripadu s nimi bych mohl napsat vice - nejlepsi by bylo kdyby tahle smejdska organizace zkrachovala - akorat okradaji poctive lidi o penize - jednani s nimi je problemove - takovahle organizace v dnesni dobe by vubec nemela existovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si ztěžujete ,když máte málo HD stanic u UPC.Tak není problém přejít někam jinam.Já používám jenom od UPC internet a na televizi mám Skylink.

Protože tobě,jako zaměstnanci UPC, jede aspoň ten internet,jak má.My ostatní nemáme takové štěstí...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Jack_6428.Věř,že sem tam na upc napíšu dotaz ohledně programové nabídky,nefukčních stb atd.A víš jaký byl výsledek.Když byl ve funkci Malina a napsal jsem dotaz přímo jemu,tak se nic nestalo.A když byl dotaz směřován přes kontaktní formulář,tak mě v odpovědi poděkovali za zájem o služby a že předají dotaz dál.Tot vše.

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

ako je možné,že konkurent UPC na SR, Orange, ponuka stanice v HD,ktoré podla mna nevysielaju v HD,a to napr. CT1,CT2,CT4,CT24,Ta3, STV1,STV2??? Lebo teraz dám laickú myslienku: keby vysielali v HD,mali by mat v logu HD,a to pochybujem že tieto kanale HO majú. Ide o nejaky ""softverovy upscalling"" tejto spolocnosti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...