Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Až začnou nabízet fungující STB, tak jim řada lidí nebude odcházet. Holt si musí uvědomit, že uživatelé a zákazníci nejsou radioamatéři, kteří se každý den těší na to, jak se nebudou nudit. Také jim třeba dojde, že akce by se měly dělat pro stálé, věrné zákazníky, nota bene, kteří mají maximální nabídku. Protože to, co doposavaď dělají, neskončí dobře

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

No podla mna Nova sport sa zhoršila posledné roky. Jedine čo sa mi tam páčilo bola LM,NHL,a občasné prenosy z KHL.

Ale UPC SK údajne namiesto Nova Sport v januári dá podobný kanal(len aby to nebol hnoj typu extreme sports),a od 1.januara Eurosport.

Mal by to byť Eurosport z nemeckou bundesligou.

No a tu mám v tom pekný chaos:

Doteraz máme v ponuke Eurosport 2 v anglictine,kde davaju bud okrajove sporty,alebo,to co sa prelina z Eurosport1. Lenze,ked teraz daju do ponuky Eurosport2 to bude aky Eurosport? Lebo realne naozaj je Eurosport2,kde neni nemecka liga,a zaroven je aj Eurosport2 v čestine,kde davaju v sezone nemeckú ligu. Vysvetlí mi to niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Bude to Eurosport 2 Northeast - program najdes napr. tu:

http://tv.eurosport.cz/

doteraz vysielali verziu eurosport 2 international:

http://tv.eurosport.com/tvhome.shtml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

no pre mňa je.

 

Ja povazujem stanice typu extreme sports,paprika,zone reality za silno špecialne orientovane stanice. Šport ako taký je iba na Sport1-2,Nova sport, eurosport,.atd...Preto ked mi UPC da za Nova sport náhradu kanal typu extreme sports,tak to nepovazujem za nahradu.... :drunken:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

inak dnes už je 1.1. a náhrada za Nova Sport žiadna,a takisto žiadny český Eurosport 2 nikde!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...