Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lucio9999

takže to pravé Hd by uz mohli byt napr. Markiza hd,aJoj hd?

Teda ked tam je v logu aj znak HD ? dá sa to takto povedať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

nie. aj tam je vacsina programov iba upscale. nativneho hd obsahu je tam minimum - iba nejake novsie filmy, joj este nejake serialy - nove diely kosti a snad este nieco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

aha,takze ked si dám Markiza HD (z logom),tak dostanem urcite lepsi signal ako normalnu Markizu,ale nie vsetko co budem pozerat bude naozajstne HD? Napriklad správy, nie su hd? Lebo,ano uz som si vsimol,že ked nejaky film ide v HD,tak to oznamuju,že bude v HD,aj ked to je HD stanica. a dá sa laicky zistit,že tento film práve je v HD? A taký Eurosport HD,a Discovery HD a take podobne specializovane stanice su plné HD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

1.ano

2.nie

3.pri full hd tv a velkej uhlopriecke myslim ano aj laicky (no nie som si uplne isty)

4.myslim ze ano, aspon to co som tam sledoval bolo

viac info o hd v slovenskych tv:

http://www.joj.sk/televizne-novinky/o-jojke-v-hd-a-inych-drobnostiach-.html
http://medialne.etrend.sk/digitalne-spravy/hd-obsahu-ma-v-slovenskych-televiziach-pribudat-vratane-povodnej-tvorby.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

a kvalita programu ktory nie je v HD,ale je na markiza Hd,JoJ Hd je aká v porovnaní z upscalovanym programom Ta3 HD,CT1 HD,ktore ponukaju mnohí operatori??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

neviem aky je rozdiel v obraze medzi upscalingom, ktory robia priamo tv stanice a tym, aky poskytuju rozni operatori - snad ma niekto moznost to porovnat. v sk to poskytuju co viem orange a magio na optike, no nemam moznost sledovat ani jedneho (mam iba upc digital, magio na metalike a skylink). pri upscalingu ide vlastne o to iste ako ked tvoj hd tv spracuje sd signal. lenze tie tv stanice alebo operatori na to samozrejme pouzivaju lepsi hardware a aj lepsi software aky ma tvoj tv, takze aj ten obraz je potom samozrejme kvalitnejsi ako ked ten sd signal spracuje tvoj tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,takze ked si dám Markiza HD (z logom),tak dostanem urcite lepsi signal ako normalnu Markizu,ale nie vsetko co budem pozerat bude naozajstne HD? Napriklad správy, nie su hd? Lebo,ano uz som si vsimol,že ked nejaky film ide v HD,tak to oznamuju,že bude v HD,aj ked to je HD stanica. a dá sa laicky zistit,že tento film práve je v HD? A taký Eurosport HD,a Discovery HD a take podobne specializovane stanice su plné HD ?

 

Jo Markíza HD vysílá dost málo filmu zatím ,které jsou skutečně HD.Vlastním Skylink Multi HD za 494 Kč ,20 HD kanálu začíná být málo + 3volné hudební kanály od společnosti TRACE .Jinak nečekejte žádné zázraky od UPC,spousta lidí utíka právě k Skylinku hlavně chtějí HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě jsou volné programy ARD HD,ZDF HD,ARTE HD, na Astře 1.Další volné programy budou přibývat od Května 2012 ale jenom německé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skylink a jejich HD

 

Eurosport HD

Nova Sport HD

Travel Channel HD

Penthouse HD1

Nat Geo Wild HD*

NGC HD*

Spektrum HD*

MTV Live HD*

Viasat HD*

FILMBOX HD

Discovery HD Showcase

History Channel HD

Brava HDTV

iConcerts HD*

Deluxe Lounge HD*

Unitel Classica HD*

Auto motor Sport HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...