Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Tak treba ja za sebe nemam duvod na UPC psat nejakou stiznost, protoze jsem az na par drobnosti vicemene spokojen,

ale mozna bych mohl aspon udelat anketu "Jak jste spokojeni se sluzbami UPC" a moznost oznamkovat jako ve skole od 1 do 5.

Co se týče mě, taktéž nemám vyloženě vyhraněné stížnosti, jak si mnozí myslí. Mě vadí dvě věci:

méně důležité: jestliže existují programy v HD, které se v UPC dodnes šíří v SD, tak proč, proboha, nejsou také v HD (apeluji na ono 21.století a velký posun v AV technice všeobecně)

velmi důležité: STB KAON = zoufalství. Tento technický "zázrak" musí pryč a musí být nahrazen něčím funkčním.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Takže pujdem do UPC položit bomby a vyhodíme to do povětří a nebo aspon vezmeme klacky a retězy a pujdem to tam všechno rozmlátit - kdo pujde se mnou - a aš to srovnáme se zemí tak se vypíše konkurs na pořádného operátora a bude vše perfektní.

Jak vy to děláte, že vaše komentáře, ať už tady nebo na Digizone, jsou vždy tak velmi dobře korespondující s vašim nickem. :D

 

Pokud jde o televizní služby, tak taky nemám nějaký závažný důvod si stěžovat. Pokud jde o internet, tak ten budu v dohledné době vypovídat, protože tady jsem nespokojen především s cenou. Konkurence mi za tutéž cenu, co platím u UPC (za 10M) nabízí 10x vyšší rychlost v příchozím a 100x vyšší rychlost v odchozím směru a rovněž i technická podpora je tam mnohem pružnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Toto je vlákno "Nové stanice" takže si každý kdo je tak bezmezně spokojenej proje´dte to vlákno kolik se týká příspevků "nových stanic" ? Asi dva ... na to, že to má 45 stránek... opravdu bomba :D A proč nikdo nediskutuje o nových stanicích ? Odpověď je taky jasná.... žádné nové nejsou !!! Já taky osobně nemusím mít další stanice nové, ale proč proboha ty stávající alespoň něco nevysílají v HD??? Škoda mluvit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BLB
Takže pujdem do UPC položit bomby a vyhodíme to do povětří a nebo aspon vezmeme klacky a retězy a pujdem to tam všechno rozmlátit - kdo pujde se mnou - a aš to srovnáme se zemí tak se vypíše konkurs na pořádného operátora a bude vše perfektní.

Jak vy to děláte, že vaše komentáře, ať už tady nebo na Digizone, jsou vždy tak velmi dobře korespondující s vašim nickem. :D

 

Pokud jde o televizní služby, tak taky nemám nějaký závažný důvod si stěžovat. Pokud jde o internet, tak ten budu v dohledné době vypovídat, protože tady jsem nespokojen především s cenou. Konkurence mi za tutéž cenu, co platím u UPC (za 10M) nabízí 10x vyšší rychlost v příchozím a 100x vyšší rychlost v odchozím směru a rovněž i technická podpora je tam mnohem pružnější.

nač takový rychlý internet - možné využití - na okradaní druhých - takových zlodeju taky pár znám co potřebujou za den ukradnout alespon 20 filmu a 5 hudebních cedeček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Podle sebe soudím tebe? Mýlíte se.

Filmy ani seriály zásadně nestahuji, dva nahrávací STB, které mimochodem pracují k mé spokojenosti a programová nabídka Supreme mi bohatě k vyplnění té trochy volného času stačí. Hudebním fanouškem taky nejsem, takže jste vedle.

Důvod je jednoduchý a máte to tam i napsané - cena. Vy, když máte možnost vybrat si lepší nebo horší službu, přičemž obě stojí stejně, tak si vyberete tu horší? Jo, já zapomněl, ta vaše přezdívka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

a STAČÍ!!!! dosť bolo invektív medzi uzivatelmi. Iste je jedno,že nás je minimum,a UPC je spokojné.

 

Inak, zaujalo ma ,že v CR nemate u UPC 24 mesacnu viazanost,ako pisal uzivatel vyššie. V tom som silno prekvapený,lebo v tejto skorumpovanej gubernii UPC viaže zákazníkov!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

urcite si mal moznost uzatvorit zmluvu aj bez viazanosti. to, ze si podpisal viazanost bolo len a len na tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja také na upc nadavam ale nic jineho na trhu není aspon ne na severu. Skylink mě příde drahé už jen hd nabídka vás víjde ročně 13000 kč. To se raději smířím s 13 hd programy od upc gratis k nabídce supreme. Podle informací které jsem tajně dostal od kamarada z upc se planuje HBO 2 HD / HBO COMEDY HD / AXN HD / SPORT 1 HD. Tak uvidíme nech me se překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...