Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Ja také na upc nadavam ale nic jineho na trhu není aspon ne na severu. Skylink mě příde drahé už jen hd nabídka vás víjde ročně 13000 kč. To se raději smířím s 13 hd programy od upc gratis k nabídce supreme. Podle informací které jsem tajně dostal od kamarada z upc se planuje HBO 2 HD / HBO COMEDY HD / AXN HD / SPORT 1 HD. Tak uvidíme nech me se překvapit.

 

Já nevím ale 494 kč měsíčně mám 19 HD programů na Skylinku plus samořejmě SD nabídka.Ta Supreme na UPC stojí 1100 Kč měsíčně,je tam sice i HBo HD .Ale to UPC je moc drahé .Dnes píšou ,že od UPC odešlo 10% lidí kteří si platily televizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport

Eurosport 2

Nova Sport

Sport 1

Sport 2 (SD-MPEG4)*

SPORT 5

Golf Channel (SD-MPEG4)

FILMBOX

FILMBOX PLUS

MGM

CS Film

Discovery

National Geographic Channel

Nat Geo Wild

Viasat Nature

Viasat Explorer

Viasat History

History Channel

Fishing & Hunting

duck tv

TV Paprika (SD-MPEG4)*

JimJam

CS Mini

Disney Channel

MTV

Retro Music Television

Spice

LEO TV

Daring!TV

Eurosport HD

Nova Sport HD

Travel Channel HD

Penthouse HD1

Nat Geo Wild HD*

NGC HD*

Spektrum HD*

MTV Live HD*

Viasat HD*

FILMBOX HD

Discovery HD Showcase

History Channel HD

Brava HDTV

iConcerts HD*

Deluxe Lounge HD*

Unitel Classica HD*

 

ČT1

ČT2

ČT24

ČT4 Sport

ČT HD

Nova

Nova Cinema

Nova HD

Prima Family

Prima COOL

Prima LOVE

TV Barrandov

Óčko

Noe TV

STV Jednotka

STV Dvojka

Markíza**

Markíza HD**

TV JOJ**

Doma**

JOJ Plus**

TA3

TV Patriot

TV8

Fashion TV

STIL TV

CETV

 

Skylinku nabídka Multi HD za 494 Kč tak co je to drahé???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to vyřešit, když bych chtěl tyto programy přijímat na 3-4 přijímačích ?

Jinak dobré, já od nich mám jen CS TV, neb na UPC není.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš dobrý ,já mám jenom dvě televize .Když napíšeš na Skylink tak ti pošlou druhou kartu Next za 80 Kč a hraje ti tam stejná nabídka jako na hlavní kartě.Takže platíš 494 Kč + 80 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na UPC je hodně kanálů dabovaných do češtiny, nebo slovenštiny. Což je právě ta výhoda. My starší, co do nás už od 4. třídy ZDŠ až po střední školu hustili jenom ruštinu máme jistý handicap. A ono v padesáti už nějaké učení moc do hlavy neleze.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr30
Ja také na upc nadavam ale nic jineho na trhu není aspon ne na severu. Skylink mě příde drahé už jen hd nabídka vás víjde ročně 13000 kč. To se raději smířím s 13 hd programy od upc gratis k nabídce supreme. Podle informací které jsem tajně dostal od kamarada z upc se planuje HBO 2 HD / HBO COMEDY HD / AXN HD / SPORT 1 HD. Tak uvidíme nech me se překvapit.

 

Já nevím ale 494 kč měsíčně mám 19 HD programů na Skylinku plus samořejmě SD nabídka.Ta Supreme na UPC stojí 1100 Kč měsíčně,je tam sice i HBo HD .Ale to UPC je moc drahé .Dnes píšou ,že od UPC odešlo 10% lidí kteří si platily televizi.

 

Ja mam kombikomfort nabídku za 760 kč interenet 60 mb + 80 stanic s toho 10 HD. Měsíčně !!!! Nevěřím že skylink nabízí za 494 kč 19 HD programů na Skylinku plus samořejmě SD komplet nabídku ? To by bylo 5928 kč ročně a tomu nevěřím. A ktomu slovenské blokované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch představ o nových programech byl měl také dost. Ale z jiného soudku - proč nejsou veřejnoprávní televize sousedů /Německo, Rakousko, Polsko/ přijímatelné v celé síti, ale jen v přiléhajících oblastech ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam kombikomfort nabídku za 760 kč interenet 60 mb + 80 stanic s toho 10 HD. Měsíčně !!!! Nevěřím že skylink nabízí za 494 kč 19 HD programů na Skylinku plus samořejmě SD komplet nabídku ? To by bylo 5928 kč ročně a tomu nevěřím. A ktomu slovenské blokované.

petr30

 

Nebylo by to 5928 Kč ročně ale 5434 Kč, protože ti Skylink při roční platbě 1 měsíc odpustí. Ten balík programů se jmenuje Multi HD:

http://www.skylink.cz/web/structure/13.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...