Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Co si ztěžujete ,když máte málo HD stanic u UPC.Tak není problém přejít někam jinam.Já používám jenom od UPC internet a na televizi mám Skylink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal snad 3x Návštěvníku. Asi jsi spadl z Marsu. V některých lokalitách opravdu jiná či kvalitnější možnost pro příjem TV prostě není. A jako zákazník mám právo si operátorovi stěžovat, když si platím jeho nabídku a vidím, co nabízí konkurence, ke které nemohu přejít. To samé platí o tom, že můžu otravovat, a také to dělám, provozovatele jednotlivých stanic. Když vidím, že někdo na věci totálně kašle, proč mám být zticha a potichu přihlížet? Nevidím důvod. Bohužel si v týhle republice každej musí všechno vyprosit, vybuzerovat a vydupat... sám od sebe se snaží málokdo a je to vidět na kvalitě nabízených služeb.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že dost lidí to těší, ale nelze to brát jako novou stanici. Prostě je to výměna/náhrada. Alespoň se jeden z problémů tím vyřeší, ale já budu jásat, až se mi v nabídce objeví 5 zcela nových stanic. UPC nicméně nadále má opravdu divnou politiku. Uvidíme, jak to bude dál.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999
Co si ztěžujete ,když máte málo HD stanic u UPC.Tak není problém přejít někam jinam.Já používám jenom od UPC internet a na televizi mám Skylink.

1) viazanost,nemožnost prechodu jinam

2) lokalita,kde uživatel nemože prejst jinam

3)to že je niekto zakaznik spolocnosti a nie je spokojny zo sluzbami ktore platí,mu dáva pravo vyvíjat maximalnu nespokojnost/spokojnost z dodavanými sluzbami tej ktorej spoločnosti.

 

 

Eurosport2cz- na SR nám od nedele zrušili Nova Sport SD,a vymenili anglický Eurosport2 za tento český(v sezóne nemecká futb.liga). Eurosport2cz ale mal byť automaticky HD,ale nie je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BLB

Takže vše je při starém a UPC opět koduje. Kdy přidají nějaký HD program - takovy cs film by se hodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Nevím, jaký význam by mělo plýtvání technologií HD na kanál, který vysílá převážně filmy, natočené v minulém století.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Drobné upřesnění: "v minulém tisíciletí".

Ono to totiž vyjde na stejno. :)

Záleží na tom, zda by upscaling probíhal na "lepším" zařízení, než je v našich TV nebo STB přístrojích.

Pak by to k něčemu mohlo i být.

Jinak samozřejmě souhlasím s MIPO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...