Přejít na obsah

Nové programy od března


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Ale v UHF by se snad ještě nějaké místo našlo, když je to obsazené jen ke K 62 /v TP/.

Jinak jsem zaznamenal u ruského "Pěrvyj kanalu" změnu ze SECAMu na PAL, alespoň v kompu, kde mám TV kartu jsem to musel ručně nastavit

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Že nám ti mrzáci v tichosti vzali MUSICBOX? Jinak nechápu jedno, proč jim ten či ten kanál vadí, že musí pryč a nasadí za něj takový humus viz Paprika? :evil: A už vůbec nechápu onu politiku, že pokud stanice přejde na PayTV, tak milý Karneval couvá, aby náhodou vlastním předplatitelům neposkytnul ono "NĚCO NAVÍC", co by takový paušál odůvodňovalo? S takovouhle se jim na komplet brzo vykašlu a pořídím si DVB-S a budu mít relativní klid! Nebo vám se zdá nabídka přímo úměrná poplatku za KOMPLET? Jasně, něco milostivě poskytují v čestině a něco nám prokládají titulky, ale to je snad jediný plus, který sice většina národa asi přivítá, ale to bude taky asi všechno, co lze považovat za jistý "nadstandard".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Jinak nechápu jedno, proč jim ten či ten kanál vadí, že musí pryč a nasadí za něj takový humus viz Paprika? :evil:

To se tady pořád motáme v kruhu, co se komu líbí a co ne. Já si třeba mnohem častěji přepnu na TV Paprika než jsem to dělal, když tam byl FashionTV. Na ten jsem nekoukal vůbec. Teď je otázkou, koho je víc, jestli diváků Papriky nebo Fashion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nechápu jedno, proč jim ten či ten kanál vadí, že musí pryč a nasadí za něj takový humus viz Paprika? :evil:

To se tady pořád motáme v kruhu, co se komu líbí a co ne. Já si třeba mnohem častěji přepnu na TV Paprika než jsem to dělal, když tam byl FashionTV. Na ten jsem nekoukal vůbec. Teď je otázkou, koho je víc, jestli diváků Papriky nebo Fashion.

 

Máš recht,je furt lepší se dívat na bůček se sádlem něž na partu vyhublejch košťat navlečených v pytlích vod brambor :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Teď je otázkou, koho je víc, jestli diváků Papriky nebo Fashion.

 

Haha, tohle je jim putna. Pro Karneval je akorát důležité že FTV začne být placené, proto přišli s Paprikou. Jsou to kokůtci- viz současné hlasování "Film+ nebo History"- to se můžou rovnou ptát jestli je lepší BFLM nebo PSVZ. Když chtějí aby si lidi vybrali, proč to nedají nejdřív na střídačku na promo kanál?

 

Aspoň že to hlasování je normální SMSkou, při stupni neúcty k zákazníkům, kterou tato firma projevuje by mne absolutne nepřekvapilo kdyby to byly premium SMSky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Když chtějí aby si lidi vybrali, proč to nedají nejdřív na střídačku na promo kanál?

Protože to už ve skutečnosti žádný Promo kanál není, ale je to už trvale kanál MeteoTV, doplněný sice nějakými informacemi ze strany Karnevalu, které však nikdo stejně nemůže brát vážně vzhledem k jejich aktuálnosti a pravdivosti. Například zahájení testů u klientů DVB-C v únoru (nestalo se), komerční provoz v dubnu (nestane se), prohození některých kanálových pozic v Praze a okolí začátkem března (nestalo se), atd. Jejich informace tam zveřejněné mají asi stejnou hodnotu, jako bych já tady teď prohlásil, že zítra přijde sněhová vánice. Možná přijde, možná ne. Věřte si čemu chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes koukam jako blazen, jsou prehozene kanaly, neco je dvakrat (Eurosport, BBC) a neni napr DSF, na kterej docela koukam. tak volam na infolinku, tam se dozvidam, ze "nejake programy nahrazuji jine" a taky, ze DSF uz nebude!!! to si delaj prdel, ne? nikde nic neoznamit a hotovo? nebo jen ta pipka byla uplne vedle? Mate nekdo info, muzete to nejak potvrdit a mimochodem komu funguje odkaz na webu karneval.cz na frekvencni schema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...