Přejít na obsah

Nové programy od března


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Ale někdo ne, myslím si taky že je lepší, lepší než nějaka Paprika, kdyby aspon v nějaké přijatelné kvalitě, stejně to není ono! :)

To je otázkou priorit. Já teda zase radši tu Papriku. :wink:

Ale hlavně si myslím, že pravdu má Tomus, určitě by se nějaké volné pozice ještě našly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volnejma pozicema bych tak jistej nebyl...proc by potom rusili stavajici programy?....mam pocit, ze ve frekvencnim pasmo maji asi dost nabito...proto ta DVB-C....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Těžko posoudit. Já tak jen usuzoval z toho, že když projíždím frekvenční pásma, tak tam mám třeba 2x Novu, 2x Eurosport, 2x Galaxii... Ale v analogu těch pozic asi opravdu nebude přehršel.

Na DVB-C se těším, ale bohužel to se také vleče a odkládá. Každý den koukám na stránky Cinemaxu, jaký pěkný film mi zase uteče. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba nechapu k cemu je me na televizoru pasmo hyperband (ktere je v podstate urceno pro vysilani kabelovych televizi) ve kterem vysilaji jen 2 kanaly HBO a jeden je urcen pro Internet, zbytek pasma je vpodstate volny.

A testy digitalniho vysilani DVB-C probihaji v tomto pasmu, takze teoreticky neni nutne drzet volne frekvence pro digital v pasmu UHF.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uvidite, ze toho mista tam zase tolik neni. V hyperbandu jsou mimo HBO taky packety pro Internet - a ne jen jeden :) potom je ta rezervovane misto pro DVB-C - a ne jenom jeden kanal :) , nejake misto se neda pouzit kvuli ruseni od CDMA a nejake pasmo zaberou presahy filtru. Takze tam je tak misto na 5-6 kanalu na dopredny smer Internetu a asi stejna kapacita na digitalni TV, coz zase neni tak moc (cca 50 digitalnich programu). A zprava od Katody o dvou Galaxiich atd me pobavila uplne nejvic - slysel jsi nekdy o preahu automatickeho ladeni u lacinych prijimacu s napetovou syntezou? Ony se totiz pasma VHF-L a VHF-H ponekud prekryvaji :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A zprava od Katody o dvou Galaxiich atd me pobavila uplne nejvic - slysel jsi nekdy o preahu automatickeho ladeni u lacinych prijimacu s napetovou syntezou? Ony se totiz pasma VHF-L a VHF-H ponekud prekryvaji :D.

Tak jsem rád, že jsem tě pobavil. :) Však já taky netvrdím, že jsem kdovíjaký odborník a jsem rád, když mi to někdo osvětlí. Však právě proto se domnívám, že bylo toto fórum založeno. :wink: Ale třeba u té dvojité Novy to překryvem myslím nebude, protože před pár dny na místě jedné z nich tam byl ten "neznámý" maďarsko-rumunský (nebo jaký) kanál F+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
... Ale třeba u té dvojité Novy to překryvem myslím nebude, protože před pár dny na místě jedné z nich tam byl ten "neznámý" maďarsko-rumunský (nebo jaký) kanál F+.

 

No některé programy vysílají paralelně na dvou kanálech - stačí se podívat na tabulky programů v jednotlivých lokalitách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...