Přejít na obsah

Nové programy od března


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

...jo, ale v přímém přenosu - takže když je to z asie tak mám smůlu - na DSF byly pěkně sestřihy v pátek v 17:00 a 20:00 - stejně tak v sobotu z kvalifikací. Uź se k tomu Karneval nějak vyjádřil, nebo na to kašlou :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizelo mi DSF, nemuzu sledovat kvalifikaci F1... :cry:

 

Jsem z Plzně, ORF v Plzni není, kvalifikaci můžu sledovat maximálně na netu... Smutný :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Na pražském Promo kanále se už objevilo ohlášení CS Film od 25.dubna 20:00 hod., dále pak od května Film+, ČT24 a Extreme Sport (v sítích bývalé TES Media dosud nebyl) a od července pak Cinemax. Ten však patrně už v rámci digitálních balíčků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chtějí aby si lidi vybrali, proč to nedají nejdřív na střídačku na promo kanál?

 

Protože to už ve skutečnosti žádný Promo kanál není, ale je to už trvale kanál MeteoTV, doplněný sice nějakými informacemi ze strany Karnevalu, které však nikdo stejně nemůže brát vážně vzhledem k jejich aktuálnosti a pravdivosti.

Tak podle poslednich informaci z Promokanalu se ma Meteo TV presunout na samostatnou frekvenci a na misto nej pobezi na promokanele opet ukazky z novych tv stanic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo u karnevalu je asi nejakej jouda co si jen tak skrta programy co nesleduje!! jsem z Chomutova a je to na ho...no. Neni DSF ani RTL 2.F1 tak zustanou pouze na RTL.alespon to .jen mi neni jasne jak je to s rusenim a placenim programu. neni to tak dlouho co probehla informace ze karneval konci s pro7,Vivou atd.. nebot jsou neskutecne velke licencni poplatky.ale jak je potom mozne ze ve vedlejsim mestecku (Klasterec nad Ohri,kde Karneval nedostal prostor!!) je mala kabelova spolecnost a maji vse na prijmu + dalsi programy!!! viva1,2 mtv2, super RTL, kabel1, atd.... jinak maji stejne programy.na karneval se neda moc divat, programy sice jsou fajn ale na co se zvykl kazdy divat pres satelit to postupne mizi do ztracena.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak oni to v Klasterci, ale i jinde vypnou taky. Nemci si tady najali pravniky, aby kabelovky zmackli a vyrazili z nich za ty volne programy takovy prachy, ze ty to postupne radeji vypnou, protoze se na to diva tak malo lidi, ze to nema smysl to platit.

A Formule 1 je na Markize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda uplně přesně nechápu, proč vám ty němci tak strašně chybí. Vždyť jsou volně k chycení na satelitu a satelit je dneska už dostupná záležitost. A ti co mají problémy s majitelem domu, pro ty exsistují miniaturní paraboly do oken.

Neobhajuju tím nabídku Karnevalu. Nejsem z ní taky nijak urvanej a samotnýmu by mě to mělo vadit nejvíc, jsem totiž němčinář, ale ten satelit to fakt řeší geniálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ pepa

tady nejde ani tak o konkretni nemecke programy, ale o zpusob jednani Karnevalu, kde si jen tak z niceho nic a BEZ OZNAMENI rozhodne nejaky debilek, ze proste zrusi nejaky program aby mohl vyrazit na trh a lakovat lidi, ze opet budou NOVE PROGRAMY!!! :twisted: to je proste podvod! ja mam myslim mesicni vypovedni lhutu a cekal bych, ze bych byl informovan minimalne v teto lhute, abych se mohl rozhodnout, jestli tu SKVELOU NOVOU SLUZBU stale jeste budu chtit! Tady MUSIM PLATIT neco co jsem si vlsatne neobjednal! Je to sprostarna, ja takhle jednat se svyi zakazniky, tak se muzu jit vycpat! Karneval muze taky, ja jim poslal odtsoupeni od smlouvy. Mimochodem, stejne jednani zde ze strany K. bylo jiz nekolikrat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...