Přejít na obsah

Nové programy od března


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

No fakt je, že je něco dvakrát. Eurosport je i v němčině. Pár kanálů je odpojených úplně. DSF taky. Po ČS Filmu zatím ani stopa. Tak jsem zvědavej jak se to vyvine.

Odkazy na frakvence mě fungují bez problémů.

 

Máte někdo nějaké nové zprávy o ČS Filmu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take by me zajimalo co stalo s parlamentim kanalem 24.cz, ktery alespon v Brne zmizel z programove nabidky uz pred nekolika mesici.

Vysila jeste nekde v siti karnevalu ?

 

2. kvetna ma take zacit vysilat zpravodajsky kanal CT24, tak jsem zdedav jestli se objevi v analogove nabidce karnevalu jako konkurence TA3.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je asi po DSF, a to by mne zajimalo, ktery dalsi program myslela na te infolince tim, ze "neco nahradi neco jineho" asi Romantica 2 nebo 3 a dalsi 3 hudebni kanaly nebo paprika TV+, ted China TV, pak Vietnam TV,no hlavne ze to pro ne neni drahy, ale ze by je zajimalo na co se chce zakaznik koukat to je asi moc slozite a "neekonomicke"

odkaz na webu karneval na frekvence mi nejde, dostavam se porad zpet na hlavni nabidku kabel. televize, a to zkousim i jineho pc apod. nemate nekdo primy link?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Take by me zajimalo co stalo s parlamentim kanalem 24.cz, ktery alespon v Brne zmizel z programove nabidky uz pred nekolika mesici.

Vysila jeste nekde v siti karnevalu ?

2. kvetna ma take zacit vysilat zpravodajsky kanal CT24, tak jsem zdedav jestli se objevi v analogove nabidce karnevalu jako konkurence TA3.

 

Tak v Praze a okolí parlamentní 24.cz pořád ještě vysílá.

Pokud jde o ČT24, tak si myslím, že jej Karneval do nabídky zařadí. Zásadní jednání by prý mezi ČT a Karneval měly probíhat tento týden.

Možná, že ho snad zařadí i do nabídky MINI, protože např. zrušil vysílání některých místních INFO kanálů a vyčlenil pro ně jen nějaké hodiny na kanále, kde vysílá Forcable. Na uvolněné frekvenci je dosud "černo", tak se domnívám, že si jej šetří právě jako rezervu pro ČT24. Je to ovšem jen má domněnka a spekulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se zo to neco co nahradi neco bude CS Film za MusicBox :pukel: :thumbdown:

 

Ten odkaz na frekvence kanalu funguje bezproblemu, pravdepodobne mas v prohlizeci zapnute nejake omezeni na zobrazovani reklamy, ktere omezuje i tohle.

Primy odkaz napr. pro prehled kanalu pro Brno je zde: http://www.karneval.cz/FrontFrekvence.aspx?typ=tv&id=19

pro ostatni mesta musis zmenit to cislo id na konci odkazu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak jsem koukal na naši tabulku frekvencí (Praha a okolí (Neratovice, Kralupy)) a tam vyhodili nejen DSF, ale taky i RTL. Z německy mluvených programů tak zůstává jen ARD.

Kromě rezervy pro CCTV-9 je tam taky rezerva pro Film+. Zřejmě je už tedy o jeho zařazení rozhodnuto, History bude muset počkat asi až na digitál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak schvalne, zkuste si odkaz "Frekvence" vpravo nahore na strance Kabelova televize....co Vam to dela? Asi to same co me, totiz nic noveho! :shock:

Takze nam zrusej nemecky programy a nasadej nam Cinany.

MDR=OCKO

RTL2 = TA3 (to byla snad jedina rozumna nahrada)

DW = 24

PRO7 = Romantica

SAT1= Reality TV

DSF = China TV

RTL = ???

Kouka se nekdo na ty novy programy? Zajima to nekoho z Karnevalu? Asi ne, usetri, s nemcema se hadat nemusi (Karneval pro ne nebude zajimavy zakaznik), nikdo je nebude premlouvat a v nabidkach furt jen cteme o "novych programech", kde jsou ty "stare"?

Za chvilku nahradi NGC, AP, CNN, Eurosport a BBC, nebo radeji nejdriv posledni nemecky ARD? :twisted:

Muj zaver: prejdu na UPC a od Karnevalu si necham max. internet. Takove sprostaky co neumi nebo spis nehodlaji ani komunikovat se zakazniky jiz dale sponzorovat nebudu! :twisted::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a upc ma nemecky satelitni programy?....silne pochybuju....kabelovky se snazi konkurovat tim, co nikde jinde nechytis....tudiz je logicke , ze volne siritelne programy nahrazuji necim, co na satelitu nechytis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Muj zaver: prejdu na UPC a od Karnevalu si necham max. internet.

No, nemyslím si, že by sis s UPC nějak polepšil. Ono je to velmi podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
a upc ma nemecky satelitni programy?....silne pochybuju....kabelovky se snazi konkurovat tim, co nikde jinde nechytis....tudiz je logicke , ze volne siritelne programy nahrazuji necim, co na satelitu nechytis...

Já s tebou souhlasím, ale že by to musel být zrovna čínský zpravodajský CCTV-9? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...