Přejít na obsah

UPC naděluje...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

No zrovna u DVB-T v posledních několika dnech pozoruju zhoršení kvality. Síla signálu je stejná, ale kvalita pro některé tunery je už podlimitní. Před tím bývalo ještě tak 10% víc. Tuner od Averu je bohužel nesledovatelný, Asus je lepší, ale s výpadky, DVB-T rekordér LG to jak se zdá zatím nijak nepociťuje (bohužel jsem u něj nenašel zobrazení síly a kvality signálu, tak u něj nemůžu srovnávat).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu to, pár měsíců to nejde pak to zase jde pak zase ne. Nerozumím tomu chci jen koukat na TV bez toho kur*iče (set top boxu) od UPC, kterej se jen seká, v TV mám set top box do teď mi to běželo teď už ne, jak docílit toho aby mi to šlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Dobry den,chtel bych se zeptat.Kdysi tady na foru jsem cetl ze nekdo dostal zdarma CS Film jako bonus.Snad ze mel nejaky dotaz ohledne TV a oni mu jako odmenu dali zdarma tento kanal.Je tedy mozne se nejak zdarma dostat k CS Film?Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dejvis0

Něco podobného se mi také stalo, když jsem měl ještě digit. TV od UPC ( Starter ). Je to ale asi 2 roky dozadu. Měl jsem dotaz ohledně oné televize na klienstké centrum. S odpověďí od KC mi přišla i nabídka buďto na rok slevu na balíček HBO nebo zdarma balíček, kde byly AXN Scifi, Crime, atd. Přijal jsem onen balíček zdarma a fungovalo to bez sebemenších problémů. Bohužel, ti neporadím, jak k této nabídce dospět. Je to spíš reakce na to, že to opravdu jde :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,chtel bych se zeptat.Kdysi tady na foru jsem cetl ze nekdo dostal zdarma CS Film jako bonus.Snad ze mel nejaky dotaz ohledne TV a oni mu jako odmenu dali zdarma tento kanal.Je tedy mozne se nejak zdarma dostat k CS Film?Dekuji za odpoved.

Dává se to když si berete novou službu. A dle Vašeho podpisu jste dostal balíček Darwin zdarma. Můžete je poprosit o výměnu za Relax zdarma. Ale to nevím zda to udělají. Jen tak bez ničeho Vám ho zdarma nedají. Nebo Vám přijde sleva 322Kč měsíčně málo?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...