Přejít na obsah

Náhrada Handan CV5000 Kaonem


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

Návštěvník ThomasM

Mám laický dotaz, používám starý Handan CV5000 a uvažuji o změně na Kaon. Mám TV s Handanem propojen přes SCART a přes LOOP OUT rozvádím signál analogový do PC a dalších televizí. Takže když sleduji digitál, ostatní mohou sledovat jiné programy. Bude tahle možnost i s Kaonem? Dík. Předpokládaný lepší HD obraz z Kaonu by mi asi nevyvážil možnost sledovat v jiných pokojích jiné programy... :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam se taky s dotazem. Mam Kaon a protoze ho pouzivame jen k obcasnemu nahravani, prijde me zbytecne, aby byl neustale ve standby rezimu (v TV mam modul Lica). Proste bych ho rad vypinal spinacem na zadni sstrane. Kdyz ho ale takto vypnu, prestane jit TV, antena prestane byt pruchozi. Slo by to nejak vyresit?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam se taky s dotazem. Mam Kaon a protoze ho pouzivame jen k obcasnemu nahravani, prijde me zbytecne, aby byl neustale ve standby rezimu (v TV mam modul Lica). Proste bych ho rad vypinal spinacem na zadni sstrane. Kdyz ho ale takto vypnu, prestane jit TV, antena prestane byt pruchozi. Slo by to nejak vyresit?

Rozbočit kabel ještě před HD PVR Boxem. :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...