Přejít na obsah

Digitální televize


Návštěvník cipisekcz

Doporučené příspěvky

Návštěvník cipisekcz

Dobry den,uvazuji nad televizni nabidkou od UPC konkretne (STARTER + balicek DARWIN).Jde mi hlavne o programy v tom balicku DARWIN.Pratele mne od toho,ale odrazuji ze se tam vsechny porady jen opakuji.A ze drive ci pozdeji vse uvidim i na bezne TV.Je to tedy Pravda?Dekuji za odpoved. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Já mám nabídku standart + plus zdarma. K tomu Vašemu dotazu - prostě si prohlédněte programy, co jde, v programu tv nebo na netu. Zjistíte, že programy se skutečně několikrát zopakují. Ale každý týden jdou zároveň nové pořady. Ten pořad se zopakuje třeba 2x-3x v týdnu a pak se k němu vrátí za měsíc, nebo později. A těch programů je 6. Navíc se u těchto TV počítá s tím, že se dívate také na televizi v DVB-T. Tudíž na Vašem místě bych neměl důvod se bát, že se Vám pořady budou opakovat. Pokud Vás zajímají dokumentární seriály, tak budete naopak rád, že díky tomu opakování to stihnete vidět. Jinak na ČT či jiných kanálech se téměř nic z toho neobjeví. Ale zvažte si to sám, nevím, za kolik Vám to nabízej a taky kolik času se dívate na TV v rámci dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Standard+FP25+balicek Plus zdarma za 899,-Kc.Zaujal me tenhle balicek,kdyz jsem se na tomto foru docetl ze cena balicku bude po uplynuti 12 mesicu stejna.Moc se v tom nevyznam a tak se ptam:je to dobra nabidka?

Jeste by me zajimalo.Mam uz starsi televizi Grundig,ale 1-2roky bych ji chtel jeste pouzivat.Pokud bych casem koupil nejakou novou LCD TV.Jak velky problem by pro me bylo zprovoznit / naladit ten Standard balicek na novou TV?Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Dostanete settop box od UPC. Předpokládám, že vaše TV má konektor scart. Takže když si koupíte novou TV, prostě připojíte ten scart kabel ze staré TV na novou. A pak si vyberete v menu TV položku digitální přijímač nebo něco takového a to je vše.

K té výhodnosti - všechno je to o Vašich prioritách. Z hlediska toho množství kanálů + internet 25mb je to dobrá nabídka. Ale je otázka, jestli Vám nestačí třeba internet 1mb nebo 10mb. Prostě se nejdříve podívejte na ty kanály, co vysílaj za program, a pak se rozhodněte, zda vám stačí třeba jen 2 balíčky nebo si to vezmete celé. Resp. zda jsem ochoten to měsíčně platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standard+FP25+balicek Plus zdarma za 899,-Kc.Zaujal me tenhle balicek,kdyz jsem se na tomto foru docetl ze cena balicku bude po uplynuti 12 mesicu stejna.Moc se v tom nevyznam a tak se ptam:je to dobra nabidka?

Jeste by me zajimalo.Mam uz starsi televizi Grundig,ale 1-2roky bych ji chtel jeste pouzivat.Pokud bych casem koupil nejakou novou LCD TV.Jak velky problem by pro me bylo zprovoznit / naladit ten Standard balicek na novou TV?Dekuji za odpoved.

jenom bych chtěl upozornit,že po uplynutí 12 měsíců vám k této ceně připočtou 120 kč za ten balíček plus,který je zadarmo jenom na ten 1 rok

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pdi
Pokud bych casem koupil nejakou novou LCD TV.Jak velky problem by pro me bylo zprovoznit / naladit ten Standard balicek na novou TV?

 

Pokud až budete kupovat novou TV, vyberete takovou, která kromě DVB-T tuneru bude mít i DVB-C tuner a CI slot, tak pak settopbox pro novou TV potřebovat nebudete, postačí CAM modul. Používat nadále settopbox i s novou TV je ale také možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap
jenom bych chtěl upozornit,že po uplynutí 12 měsíců vám k této ceně připočtou 120 kč za ten balíček plus,který je zadarmo jenom na ten 1 rok

 

To me zajima: Lze ten balicek Plus zrusit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...