Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lucio9999

inak,ano,stb neustale nahráva na hdd,čo sposobuje obcas zamrzanie a podobné problémy. Hlavne mrzuté je to vtedy,kde nieco nahrávam,a pritom prepínam kanale,a Kaon to nezvladne a restartuje sa! To je podla mna na porazenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po kontaktování zákaznického centra UPC mi přišel mail, že mám Kaon vrátit do továrního nastavení, tak jsem to v průběhu pracovního týdne udělal i když jako technik jsem si myslel, že to nesmysl ... no a jak to dopadlo?

 

dnešní pokus přehrát nahraný pořad skončil zatuhnutím STB a následným restartem a to asi tak 5x za sebou, tak jsem zkusil ještě SK firmware, dokonce jsem i HDD naformátoval a nic, pořád se klidně restartuje i v průběhu nahrávání ... přišel čas na výměnu, jen doufám, že si pomůžu a nebude to stejné

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDD je naformátovaný jak jsem psal včera a ničemu to nepomohlo, nicméně větrák na procesoru se osvědčuje, dokonce ani HDMI nevypadává, nic se nerestartuje, včera to s větrákem běželo 4h, dnes to testuju od rána a ok, ale stejně to budu reklamovat.

 

update: test jsem ukončil, během odpoledne se hned dvakrát restartoval i přes přidané chlazení, snad nový kus bude lepší

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Mám tenhle model a zjistil jsem zajímavou věc. Oč běží:

Když už se nechci koukat na TV, tak dálkovým ovladačem vypnu TV a druhým ovladačem vypnu STB. Vlevo nahoře se rozsvítí červená kontrolka a na displeji naběhne čas. Což je v pořádku (STB, ač tu možnost na zásuvkovém "psu" mám, silově od 230V nevypínám). Na onom "psu" mám pouze TV, STB a digitální radiobudík. Včera jsem jako poslední pořad koukal na závěrečný ceremonial olympijády na ČT4_HD.Po skončení jsem TV i STB vypnul tak, jak je uvedeno výše. Potom v noci (spíše brzy ráno) přestal na chvíli jít v domě (a celé ulici) proud. Po naskočení proudu se stala právě ta zvláštní věc. Naběhl STB a na displeji se rozsvítil ten poslední kanál, tedy ČT4_HD, červená kontrolka byla zhaslá. Televize správně po naskočení proudu nenaběhla do provozního stavu, takže STB pouštěl signál do vyplé TV (pohotovostní stav). STB jsem vypnul přes dálkové ovládání STB. Tohle jsem pozoroval již po druhé (poprvé někdy začátkem prázdnin, za stejných konstelací, pouze místo ČT4 tam byl na displeji ČT2, neb to byl před vypnutím poslední kanál, na který jsem se tehdy díval.

Považuji tento jev za nenormální. STB jinak funguje dobře, výhrady k němu nemám (samovolné restarty, které kdysi byly, zmizely po poslední opravě software po kabelu), takže bych se ho nerad zbavoval.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymena STB ti nepomuze, me to obcas dela taky,

ja kdyz jdu vecer spat, tak vypinam TV a STB natvrdo sitovym vypinacem, kdyz je pak druhy den zase zapnu, tak STB vetsinou nabehne a pote se sam uspi, ale sem tam se stane, ze STB se neuspi a zustane zapnuty.

Na presny duvod jsem neprisel, vetsinou ho vypinam a zapinam porad na tom stejnem kanale,

muze to byt treba tim, ze si STB nedokaze nacist cas ze site a proto ceka a neuspi se (takhle to funguje u Handana).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...