Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník MarioAL

Ethernet (ak to máš na mysli), nestačí, musí sa vedieť pripojiť na Internet, nie len do lokálnej siete. A samozrejme musí vedieť kam signál poslať a odkiaľ ho prijímať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas a prosim o radu mame doma pul roku HDPVR KCF B3000 asi pred mesicem se 2x aktualizoval po zapnuti a ted asi tri dny se dvakrat az trikrat denne restartuje jen tak sam od sebe. Na HDD je nahrano 65GB volnych je přes 200GB to bylo vcera dnes se jiz na recorded list nedostanu nereaguje a pri stisknuti nahravani to pise vypadek HDD preskousej HDD a pri exitu z OSD to hodi ikonu 0kb nahore uprostred obrazovky.

Kdyz jej vypnu a druhy den nebo behem dne chci zapnout nacita se tak 5-7 minut nez si rozmysli ze se teda rozjede .

 

Skousel jsem i tovarni reset a je to stejny, jak jde formatovat disk kdyz se na nej nedostanu a jak se to da resit ?

 

Nebo je to zrali na reklamaci u UPC ?

 

Dekuji za jakekoliv info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas a prosim o radu mame doma pul roku HDPVR KCF B3000 asi pred mesicem se 2x aktualizoval po zapnuti a ted asi tri dny se dvakrat az trikrat denne restartuje jen tak sam od sebe. Na HDD je nahrano 65GB volnych je přes 200GB to bylo vcera dnes se jiz na recorded list nedostanu nereaguje a pri stisknuti nahravani to pise vypadek HDD preskousej HDD a pri exitu z OSD to hodi ikonu 0kb nahore uprostred obrazovky.

Kdyz jej vypnu a druhy den nebo behem dne chci zapnout nacita se tak 5-7 minut nez si rozmysli ze se teda rozjede .

 

Skousel jsem i tovarni reset a je to stejny, jak jde formatovat disk kdyz se na nej nedostanu a jak se to da resit ?

 

Nebo je to zrali na reklamaci u UPC ?

 

Dekuji za jakekoliv info

 

 

Mám něco podobného od poslední aktualizace,se v noci nepravidelně sám zapne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Čím dál více si gratuluji, že jsem stihl Kaona vyměnit za CAM dřív, než mě připravil o nervy. Navíc jsem ještě stovku měsíčně ušetřil. Teď se jen modlím, aby Handan DVR, který jsem si nechal kvůli možnosti nahrávání programů v době, kdy je nemůžu sledovat, vydržel a nezačal střečkovat podobným způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám toho dost, ten krám nahrává jen když se mu chce, při přehrávání se seká a ještě náhodně tuhne a sám se restartuje, pak taky rád vytuhne při bootování a často je nutné ho natvrdo vypnout vypínačem vzadu ... buď budu reklamovat nebo bych nejraději koupil něco co 100% funguje

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...