Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Jen mě teď otravuje hláška při mazání nahraného pořadu - "Chtete to opravdu smazat?" OK.

Já tam tu hlášku naopak vítám. Přeci jen je to taková malá pojistka, že se při rychlém klikání neukliknu a nesmažu něco, co jsem nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekal jsem jak dopadne tahle aktualizace. Dá se říci, že už jsem vcelku spokojený. Jen jedna věc, o které jsem už dříve psal, mě mrzí. Na všech starších set-top boxech se po zmačknutí zeleného tlačítka na dálkovém ovládání přímo objevil seznam oblíbených ( favoritních ). U Kaonu ne. Objeví se seznam a k oblíbeným se musíte proklikat. Přivítal bych změnu na jedno zmačknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Při programování nahrávání přes EPG v seznamu ČASOVAČE NAHRÁVÁNÍ stále nefunguje správně diakritika v

názvech programů (čekajících na nahrávání).Písmenka nad kterými by měl být háček, čárka, nebo v případě "u" kroužek, název obsahuje ale bez těchto diakritických znamének,což by mně ani nevadilo pokud by před těmito písmenky nebyly další zvláštní znaky které asi diakritická znaménka mají simulovat. Háček prezentuje Ï, čárku Â, kroužek Ê.Jelikož se zatím po této nejnovější aktualizaci nikdo o této závadě nezmiňuje nevím zda se jedná

o závadu pouze u mého Kaona 3000. Pokud se tato závada vyskytuje u všech přístrojů tak už to považuji za ostudu programátorů kteří firmware upravují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červené tlačítko slouží k posunu od jedné skupiny oblíbených ke druhé ale jen jedním směrem. Při osmi skupinách se na osmou dostanu po osmi kliknutích. Každé kliknutí má ještě prodlevu. Určitě by byl lepší způsob používaný na všech starších set-top boxech t.j. zelené tlačítko přímo do oblíbených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník barsalano

Tak se nám UPC - jako obvykle - zase vytáhl. Před pár dny jsem aktualisoval firmware na "superversi", jež měla mj. vyřešit problém výpadků HDMI, a prdlajs. Včera jsem se dostal "Mimo rozsah" a dneska několik serií výpadků, jenom s tím rozdílem, že zase signál (většinou) naskakoval zpátky. Nakonec to (dočasně) vyřešilo osvědčené vypojení a zapojení kabelu. Hurá, my se máme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...