Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito

V seznamu nahranych poradu se mi objevil jeden zaznam s nulovou delkou, ktery nejde prehrat ale ani smazat. Pri pokusu o smazani to jen zobrazi chybovou hlasku, neco ve smyslu ze nastala vyjimka. Setkal jste se nekdo s tim a existuje zpusob jak se takoveho spatneho zaznamu zbavit bez nutnosti formatovani disku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
V seznamu nahranych poradu se mi objevil jeden zaznam s nulovou delkou, ktery nejde prehrat ale ani smazat. Pri pokusu o smazani to jen zobrazi chybovou hlasku, neco ve smyslu ze nastala vyjimka. Setkal jste se nekdo s tim a existuje zpusob jak se takoveho spatneho zaznamu zbavit bez nutnosti formatovani disku?

bez pripojenia disku k linuxu?

asi nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Wizzard

Ahojte, som čerstvým "majiteľom" tohto STB a tiež ma dosť štve, že nemám možnosť použiť ten USB port na nahratie nahratého videa a tiež ani LAN zrejme nefunguje. Prehľadal som celé fórum a aj net a nikde som nenašiel nejaký zdroj na stiahnutie klasického firmvéru. To sa fakt nedá nikde stiahnuť? Predpokladám, že UPC programy by tam išli rovnako, akurát UPC odtiaľ nejako odstránil podporu LAN a USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, som čerstvým "majiteľom" tohto STB a tiež ma dosť štve, že nemám možnosť použiť ten USB port na nahratie nahratého videa a tiež ani LAN zrejme nefunguje. Prehľadal som celé fórum a aj net a nikde som nenašiel nejaký zdroj na stiahnutie klasického firmvéru. To sa fakt nedá nikde stiahnuť? Predpokladám, že UPC programy by tam išli rovnako, akurát UPC odtiaľ nejako odstránil podporu LAN a USB.

zohnat ho sice mozes skusit, avsak asi by bol trosku problem ho tam flashnut

 

ked chces usb, tak najjednoduchsie je nemat zasrobovany kryt a ked chces nieco vykopirovat, tak vypnut stb, dat dole kryt, odpojit disku sata kabel, pripichnut nieco taketo

 

USB_SATA_IDE.JPG

 

a druhy koniec pichnut do notebooku/pc

 

zapnut stb (kvoli napajaniu hdd) a kopirovat (za predpokladu, ze mas ako citat ext3)

 

lepsie ako nic, dokonca sa z toho jednoduchsie vykopirovavaju nahravky ako z handanu, kedze je tam standardny filesystem

 

ale inac je ten stb uplny crep, zlaty handan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Wizzard

Jasne, takže asi to bude jediné riešenie, keď to zatiaľ nikto z tohto fóra a iných inak nerozbehal. Čítanie ext3/4 nie je problém, používam Linux ako primárny OS, akurát na jednom fóre (HD club) som sa dočítal, že tie súbory čo tam sú, obsahujú len polovicu nahratého videa a sú v nejakom divnom formáte. Ak sa to tu riešilo, sorry, pohľadám si to.

 

A ešte čo sa týka tej podpory LAN, je to teda úplne vypnuté? Lebo keď som tam pripojil TP kábel, tak to bliklo, ale nenašiel som tam nič ako prehľadávanie siete a rovnako ani comp mi nenašiel žiadne nové zariadenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, takže asi to bude jediné riešenie, keď to zatiaľ nikto z tohto fóra a iných inak nerozbehal. Čítanie ext3/4 nie je problém, používam Linux ako primárny OS, akurát na jednom fóre (HD club) som sa dočítal, že tie súbory čo tam sú, obsahujú len polovicu nahratého videa a sú v nejakom divnom formáte. Ak sa to tu riešilo, sorry, pohľadám si to.

 

videa maju priponu trp, ale vyzera to byt normalny mpg2/4

tych par co som pozeral bolo celych, mozno to kopirovali nejakym ext3 readerom pod win a ten im to nezvladol vykopirovat uplne dobre

 

A ešte čo sa týka tej podpory LAN, je to teda úplne vypnuté?

vyzera to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...